dou.ua/...rums/topic/60022/#3089521
Чтобы писать большой сложный софт, работающий с ограниченными ресурсами (надо выжать по максимуму из проца или памяти)... базы данных ....
Ну да, ніби компанія, яка подвоює ревеню кожен квартал, продуктом якої всі задоволені і росте не тільки кількість компаній і юзерів, но і ціна, яку вони готові платити (так як продукт гарний), компанія яка росте настільки швидко, що не може задовільнити...
так, але коли я працював транснаціональних компаніях, там завжди були особливі команди щоб працювати на defense чи govtech, з фбр дозволом та громадяни США (по народженню)
Коментарі