AI спільнота

RSS
816 статей, 1676 топіків, 37K коментарів, 5796 учасників


← Сtrl 1... 7778798081...84 Ctrl →

Коментарі

Тут ще треба дослідити чи не падає якість
в поміч github.com/chopratejas/headroom github.com/JuliusBrussee/caveman
dou.ua/...​rums/topic/60022/#3089521 Чтобы писать большой сложный софт, работающий с ограниченными ресурсами (надо выжать по максимуму из проца или памяти)... базы данных ....
Так віддажють перевагу С++ над С, не тому що там байтики швидше записуються, а тому що він зручніше
Хотел посмотреть на занозу в пальце, заплатил миллион долларов за аренду STEM, вместо занозы вижу какие-то молекулы, теперь сижу анализирую.
Мене теж дуже бомбить від цього. Fable 5 мені дуже сподобалась
Чи означає це що я тепер щомісця зможу по дві ліби переписувати на місяць?:) Звісно ж — ні, бо ліби закінчаться ))
Дякую за статтю! Дуже цікаво в себе таке випробувати. В нас також веб. Пишу вам в лінкедін на рахунок демо, якщо це можливо.
Найгірше стало наймасовішим. Як завжди.
Напрацювався? Тепер з-за твого jeilbracke всім погано )))
Ну да, ніби компанія, яка подвоює ревеню кожен квартал, продуктом якої всі задоволені і росте не тільки кількість компаній і юзерів, но і ціна, яку вони готові платити (так як продукт гарний), компанія яка росте настільки швидко, що не може задовільнити...
так, але коли я працював транснаціональних компаніях, там завжди були особливі команди щоб працювати на defense чи govtech, з фбр дозволом та громадяни США (по народженню)
А решта світу отримала меморандум: відтепер ви будуєте з нашого дозволу. Відтепер всі ми будемо на позиченому доступі...
Дякую. Цікаво