Та для американської оборонки нормально віджимати технологіх, коли дюпонт створив тефлон, до нього прийшли дяді з пентагона і такі, адай сюда. Тута те саме.
Дуже зручно. Раніше аналіз витрат був завданням підвищеної складності, з великими втратами часу, настільки, що все перетворювалося на разові акції, з не завжди успішним завершенням і відповідно нерозумінням того, куди йдуть гроші.
Ну це ж звернення не до «держав» чи урядів. Тому пофіг наскільки наївно/дебільно це звучить з практичної/раціональної точки зору. Це свіжа порція fear-based marketing від Амодеї. Все як завжди
не бачив аби ми себе позіціонували як альтернативу сша) Для цього треба довго і нудно працювати, кількома поколіннями підряд) Та і наврядше вийде вже, враховуючи спроби вляпатись у евросовок)
Коментарі