AI спільнота

RSS
816 статей, 1675 топіків, 37K коментарів, 5793 учасники


← Сtrl 1... 798081828384 Ctrl →

Коментарі

у американців доступ до моделі не відбирали Отобрали, они всем отрубили
Націонал шовіністичні статті на DOU? Прикольно. Весь світ вам заздрить. То вам просто через закриті кордони і тотальну пропаганду війни не видно
Я в любому випадку буду платити, через податки ты в любом случае будешь их платить.
тест уневерсального парсера, а суммаризацию делал Gemeni 3.5L, может конечно это лонг грид но может кому и будет интересно.
Теж мені цікава демонстрація якщо можна 💚. Пишу в лінкедін
Та для американської оборонки нормально віджимати технологіх, коли дюпонт створив тефлон, до нього прийшли дяді з пентагона і такі, адай сюда. Тута те саме.
Дуже зручно. Раніше аналіз витрат був завданням підвищеної складності, з великими втратами часу, настільки, що все перетворювалося на разові акції, з не завжди успішним завершенням і відповідно нерозумінням того, куди йдуть гроші.
Писав це вчора, а на сьогодні актуальним є те, що Refund працює 😉 res.cloudinary.com/...​/dht4whhtiwdcexzudlnq.jpg
пм — вихід після завершення бд + 3 роки, якщо не помиляюсь. соціалісти гарно тексти пишуть, які не діють.
щось аналогія з противопіхотними мінами викликає трохі інші згадки про всі ці соціалістичні конвенції.
Ну це ж звернення не до «держав» чи урядів. Тому пофіг наскільки наївно/дебільно це звучить з практичної/раціональної точки зору. Це свіжа порція fear-based marketing від Амодеї. Все як завжди
не бачив аби ми себе позіціонували як альтернативу сша) Для цього треба довго і нудно працювати, кількома поколіннями підряд) Та і наврядше вийде вже, враховуючи спроби вляпатись у евросовок)
То це ж вікно можливостей, щоб пописати документацію.
Вони більше переживають про GDPR) Нам від цього не краще, що вони не спроможні... Як і ми доречі.
евро офіс базується на ONLYOFFICE який, за твердженням інтернету, має російське походження.