Обговорення на тему «API»

RSS
← Сtrl 123456 Ctrl →

Коментарі

Перепрошую, дійсно криво прочитав Це не до вас повідомлення)
Юра і є першоджерелом таких новин тут, на доу( а саме про українців в Польщі). Щодо мене- ви неуважні, але буває. Я би вам сказала, що бажано б прочитати всю гілку, але ж, нащо, якщо можна останній коментар на свій лад прокоментувати.
Юра ще про укр модель не написав, котра по Варшаві на 150 і 220 км/ч гоняла і знімала на телефон. Хоча вона каже, що це аі і все неправда. От так лояльно налаштовані до українців поляки подивляться на весь цей сюр і потім такі категоричні.
не знаю як там у країнах Балтії, може відразу вішають іноверця, але все ж такі усі мають право на суд, де мають розглянути сітуацию.
Нічого не станеться, все буде ок. Приклад з мого досвіду. Складний легасі проект, десятки окремих сервісів, якось через кафку все поєднано, оракл база і т.п.
Отримаємо високооплачуваних інженерів проти купи тих хто «тільки з ШІ». Оплата набагато більше залежить від попит/пропозиція ніж від скілів людини. Тому якщо буде «купа з АІ», то ЗП рости не буде.
Розкажіть про свій досвід роботи з токсичним менеджментом. Чи стикалися ви з таким тотальним контролем на проєктах? дорогой дневник, первый раз это началось, когда я в 22 году, поддавшись чувству долга, добровольно стал командиром взвода в 80 одшбр...
openwrt теж має маленькі легенькі ad пакети
так, тільки для того щоб оновилось потрібно контрібютити на загал
Они не имеют смысла если человек фигнёй в АИшке мается, но если эти деньги потрачены на создание чего-то, что помогает в работе, то данная сумма оправдана.
так а что тебе интересно? в целом тоже самое только не паришься за налоги
ФОП норм. Ось цікаво було б почитати досвід роботи людей не-ФОП, по КЗоТ. Передбачаю відповіді, що перевага тільки в можливій броні від мобілізації. У всьому іншому переваг не знаходжу.
Вітаю усіх ентузіастів цього форуму! Шукаю людей для роботи над «MISTO 1862» (робоча назва) — містобудівним симулятором у сеттингу Центральної України другої половини XIX — початку XX століття.
Почекайте, але ж що асемблер, що мови програмування мали однозначну і 100% передбачувану дію, у відповідь на будь-який варіант інструкції. Хіба ШІ такі?
Алеж це всі контори отримають цей продукт. У чому профіт для бізнеса?