Обговорення на тему «API»

RSS
← Сtrl 123456 Ctrl →

Коментарі

Ну як би я та і Малєєв також, був із статками як у Джорджа Клуні то звісно би обрав Поріж, десь там де він виглядає як Париж, а не як муслімське гетто.
Немає жодної різниці.
res.cloudinary.com/...​/kwpt5wacum1klmpd1qgq.png боже тут же вода не опускається ніжче 27 градусів круглий рік!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
По залізу суттєвого прогресу не буде, закон мура не працює вже. Якщо робити тренд в коротків перспективі по покращенню ШІ, скажем за останні пів року — буде регрес який буде коштувати більше.
Як це стосується теми? Як це спростовує чи підтверджує тези дискусії?
контактуєш виключно з нацистами? Альо! Не з нацистами, а з нашими німецькими союзниками у боротьбі з рашизмом. людей з офіцерами сс порівнюєш Ну якщо ТЦКати для тебе нормальні люди, то на цьому форумі ти зустрінеш розуміння тільки у парочки маргіналів.
Уявить, що Палантіром на будь-якому КП може користуватися тільки громадянин США. Це буде болючіше ніж втрата старлінку для росіян. (І звісно, громадяне США в трійці \ Азові \ ІЛ одразу стануть дуже цінними).
Держава так не думає, в іншому випадку вже б всих виписала із громадянства тих хто поза скоупом, але зараз навіть паспорт не замінить старий.
не цікаво що робить ухилят за межами кордону, це out of scope
Хочеш сказати що 11 років погода/менталітет підходили? А зараз стали не підходити? Ну от як? Людина міняється,додавай десять років і дивись — 25, 35, 45 років це геть різні люди навіть якщо собственно тушка\паспорт той самий.
Це уся европа така — великі податки, низькі зп, оренда якихось упоротих цін, закручують гайки із легалізацією, але якщо є грощ+легалізація то класно звісно ))))
Тут не зовсім так, якщо в тебе є не дорога можливість запригнути в райнейр лоукост та зганяти в оте Порто чи Малагу то краще це зробити та побачити на власні очі, бо може так що не зайде країна з перших годин.
Будуть компенсації з бюджету США громадянам США з надприбутків ШІ компаній, зареєстрованих в США. Якщо ви не громадянин США — сумно бути вами, є варіант якось опинитися в США і зробити anchor baby, тоді дитина буде мати виплати як громадянин США.
Кажуть що програмісти втратять навичку не тільки писати, а й читати код. Але схоже швидше те стане з звичайним текстом: Люди які не читають книжок написаних людьми, не виховані ними — не зможуть написати по іншому, чем так ям їм видавав ШІ.
І що думаєте про прогнози Амодеї та його ідеї щодо регуляції і компенсацій? Будем как в китае за 0.1$ колпачки в бутылки забивать(ендпоинты по 1$ через промт делать) ps это шутка