Ну як би я та і Малєєв також, був із статками як у Джорджа Клуні то звісно би обрав Поріж, десь там де він виглядає як Париж, а не як муслімське гетто.
По залізу суттєвого прогресу не буде, закон мура не працює вже. Якщо робити тренд в коротків перспективі по покращенню ШІ, скажем за останні пів року — буде регрес який буде коштувати більше.
контактуєш виключно з нацистами?
Альо! Не з нацистами, а з нашими німецькими союзниками у боротьбі з рашизмом.
людей з офіцерами сс порівнюєш
Ну якщо ТЦКати для тебе нормальні люди, то на цьому форумі ти зустрінеш розуміння тільки у парочки маргіналів.
Уявить, що Палантіром на будь-якому КП може користуватися тільки громадянин США. Це буде болючіше ніж втрата старлінку для росіян. (І звісно, громадяне США в трійці \ Азові \ ІЛ одразу стануть дуже цінними).
Хочеш сказати що 11 років погода/менталітет підходили? А зараз стали не підходити? Ну от як?
Людина міняється,додавай десять років і дивись — 25, 35, 45 років це геть різні люди навіть якщо собственно тушка\паспорт той самий.
Це уся европа така — великі податки, низькі зп, оренда якихось упоротих цін, закручують гайки із легалізацією, але якщо є грощ+легалізація то класно звісно ))))
Тут не зовсім так, якщо в тебе є не дорога можливість запригнути в райнейр лоукост та зганяти в оте Порто чи Малагу то краще це зробити та побачити на власні очі, бо може так що не зайде країна з перших годин.
Будуть компенсації з бюджету США громадянам США з надприбутків ШІ компаній, зареєстрованих в США. Якщо ви не громадянин США — сумно бути вами, є варіант якось опинитися в США і зробити anchor baby, тоді дитина буде мати виплати як громадянин США.
Кажуть що програмісти втратять навичку не тільки писати, а й читати код.
Але схоже швидше те стане з звичайним текстом: Люди які не читають книжок написаних людьми, не виховані ними — не зможуть написати по іншому, чем так ям їм видавав ШІ.
І що думаєте про прогнози Амодеї та його ідеї щодо регуляції і компенсацій?
Будем как в китае за 0.1$ колпачки в бутылки забивать(ендпоинты по 1$ через промт делать) ps это шутка
Коментарі