то что не описал не имеет для меня никакого значения
Если там грабли не закопаны. Тут недавно ИИ рекомендовал в хай лоаде перенаправлять аналитический трафик на OLTP базу, если OLAP база легла. Типа чтобы сохранить user experience.
спасибо, но у меня не тот случай где я могу применить этот скилл, если вкратце то, наверное, это можно описать как эксперименты в области маркетинга, в котором я, к слову, ничего не понимаю.
Юрію, дякую що уважно прочитав.
Так, у мене зараз стандартний DiffPlex (Майерс на word-level). У моєму use-case це працює нормально, бо AI-rewrite зазвичай — це 1-3 абзаци, рідко більше.
Так, ще місяць-два тому мені AI їх блокнуло облік. Розблокувало через місяць + я переконав розблокувати ще одну, яку їхній саппорт давно заблокував назавжди.
Нічого там поки що не працює. Просто є якийсь текст. Щоб стверджувати, що воно працює — треба підрубати репо з великою кодовою базою, 300+ issues і попросити їх виправити, а потім прогнати складання + тести.
Микола, просто бомбезна стаття! Але неможливо охопити величезний всесвіт цього домену в одній статті. Кожен розділ вартує окремої великої статті. Чи не плануєте ви серію статей на цю тему?
Розділ «Висновки» Я би додав ще два висновки: 1) Проблема калібрування залишається невирішеною У кожному підході хтось має визначити якісь параметри суб’єктивно — коефіцієнти впевненості у MYCIN, функції належності нечіткої логіки, апріорні ймовірності...
ШІ потребує прикладів в скілах чи в кодовій базі. І якщо велика контора ці скіли з прикладами надасть, і віддебажить — то й проблем не буде.
Ви ж ще не програмуєте нове залізо на С++26?
Я ж розписав — вивести інтерфейс для керування частотою назовні. Що збільшить ціну виробу, і змінить цільовий сегмент ринку. Відповідно, треба буде нову маркетингову кампанію, пане.
Коментарі