Обговорення на тему «Amazon»

RSS
← Сtrl 1234 Ctrl →

Коментарі

І тут партія з політруками
Ага, зараз розкажуть. Особливо враховуючи що це один з редфлегів на інтерв’ю.
Бізнесу бракувало клепки зрозуміти, що квест-кімнати потребують реклами як явище, і що пройшовши квест-кімнату у конкурентів, люди із досить високою імовірністю прийдуть у їхню квест-кімнату? Wow! :)
Не знаю як, але у нашій айтішечці з менеджментом у мене все добре (і це стосується не тільки поточного місця праці).
net не должна быть ниже, gross должна быть выше
At least, on-hand salary should be less.
Що ще цікаво, вся ця штука була завайбкоджена прямо на телефоні ( GPT + Claude) і потім в ній ж я згенерував невеличкий редактор коду де руками поправляв її ж компоненти 😀
www.researchgate.net/...​l_Engine_Concept_HiPerTEC patents.google.com/patent/US8695564B2/en
На сайті десь про це є? Чи треба окремо звертатися з таким питанням?
Ну так рассмотрят, в чём проблема? Его ж не повесили на дереве. И да, в странах Балтии если начать творить херню, и говорить «Бабки не проблема», то шанс получить в ебучку имеется. Не очень большой, потому что местные терипилы, но шанс есть всегда
Як у відомому анекдоті — То що батьку, ти тепер будеш менше пити? — Ні дітки, то ви тепер будете менше їсти!
Хіба в цій грі так багато тексту, що додати локу це супер дорого?
Із API інтерфейсів (після закриття Anthropic-ом можливості викорстання API для підписок), відкрив для себе DeepSeek V4 Flash/Pro. Якість — на рівні Claude/ChatGPT, а ціна на порядок менша. Звичайна сесія на 2-3 години може коштувати менше 50 центів.
Чому я майже перестав використовувати ШІ есть подозрение, что просто потому что можешь себе позволить потому что твой перформанс не оценивается, потому что по какой-то причине не переживаешь про хендс-он опыт при смене работы с таким же успехом...
В тому, що завтра не прийде Ілон Маск і не зробить те ж, але в 10 разів дешевше.