Обговорення на тему «Anthropic»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

Я навпаки відмовляю тим хто пропонує не ФОП
Оце якраз той клас задач, де «майже правильно» технічно означає «може бути небезпечно». У таких місцях я б дуже обережно ставився до ідеї замінити строгий алгоритм моделлю, навіть якщо на показі вона виглядає переконливо.
Как говорила крестьянская легенда запертая в 16 веке: «ФОП это уклонение от налогов»
Я також припускаю, що головна проблема з агентами в тому, що їх часто намагаються втиснути в звичайний SDLC, хоча найбільш ризикована частина там не завжди в коді.
що мовляв задрали ці українці, і тут вони скрізь.
Якщо локалізація, тоді вже Георгій Руський )))
нікому юристи більше не потрібні. от взагалі нікому не потрібні, мертва професія — щось типа конюха ))
If we go back to Latin roots, we find ars, artis meaning “skill.” It is perhaps significant that the corresponding Greek word was ****, the root of both “technology” and “technique.” Nowadays when someone speaks of “art” you probably think first of...
Цитата зi статтi Кнута: res.cloudinary.com/...​/wjmdrxdgpphdu9yhabja.png далі можна не читати) .
Яким чином переклад відноситься до того чи є ігри мистецтвом? Безвідносно теми вашої дискусії. Трошки уважніше
Мисліть масштабніше. Уявіть СЕО, який роками будував стартап, збирав команду, пилив якийсь продукт. А якісь чуваки навайбкодили схожий чи навіть кращий продукт / сервіс, чи інший клас продуктів чи сервісів, переключаючи увагу потенційних клієнтів.
Ну я вже 3 роки без роботи, але не знаю, куди тепер запригувати)
Дивився вчора на ютюбі плач одного ІТшника, який рік роботу не може знайти. Чувак вчився на юриста, але роботу знайти не міг, нікому юристи більше не потрібні. Під час ковіда вирішив свічнутись в ІТ, пропрацював кілька років, АІ, layoff, рік ігнору.
Скіпнув 5 останніх завдань. На деякі відповів рандомно бо говорив по телефону і витратив 13 хвилин. Результат 137 балів🤷 Математику здавав в 2010. Не готувався ніяк
Математика в обсязі того іспиту не розвиває логічне мислення, а лише злобу до системи, школи й ботанів. З цим погоджуюсь на всі 100%. І математика як така, більшості в повсякденному житті справді не знадобиться.