Коментарі

Так, human-in-the-loop дуже важливий при роботі з ШІ-агентами, його обов’язково треба додавати де це можливо. Zero Trust for AI agents це більше про фреймворк як зробити систему з агентами безпечною by design, і human loop це один з цих інструментів.
чесно — чистого кодингу було десь 1.5 місяця. Ядро WPF, Win32 P/Invoke для хоткеїв, дві абстракції провайдерів, інсталятор. На цьому «технічне» і закінчується.
капіталізація == активи + IP + клієнтська база + майбутній прибуток
Дякую. Так історія про життя Григорія, але майже немає про його службу, і трохи недостовірна інформація про загибель🫣
Щиро дякую, що підтримали. Для мене важливий кожен підпис та коментар 🤝
«інженерія» перша знизу, і це не «комп’ютерні та інформаційні науки», що зверху
осталось дело за малым — втюхать кому-то слоп за несколько миллиардов 🤦‍♂️
Ви уявляєте кількість необхідних прикладів? Щодо питання, конктерно я, якщо мова про щось велике, наприклад робот собака, часто зараз почав застосовуати Rust. Мабуть це можна віднести до чогось з незначною кількістю прикладів.
Збоченя =)
Ідея робоча. Хоча яб всетаки фільтр поставив.
Пане ембедет із реалізованими проєктами. Тут якийсь Олександр з ДОУ, каже що ембедет без хочаб бзового розуміння заліза — дуже обмежений ембедет.
Мені 20 років CEO в Complex Agency 23-літні сінйори в шоці
Зауважу, капіталізація != прибуток.
А ти пробував не платити за іпотеку?
З’явилося купа стартапів за останні кілька років які доросли до мільярдної капіталізації які прямо чи косвено пов’язані з АІ Звісно створити != продати, ніхто і не обіцяв що продати легко.