Коментарі

На одній з перших робіт був сформований культ овертаймів. Принцип що якщо ти не овертаймиш- ти не працюєш нормально. І вони завжди були не оплачувані. Працювали за ідею і «дякую». І були люди які самі це ініціалізовували, щоб здатися кращими перед начальством.
Чи далі айті бульбашки не вилазиш европа рада бачити дешевих чистільшіків унтізів Кажуть що в Лондоні зарплати в ІТ трохи підросли і тепер більше ніж в Цюріху www.linkedin.com/...​7469801042499534848-1Dby Тепер платять по 600 тисяч фунтів на...
Хочеться якогось місця, де можна позрадойобити, поскаржитись на життя, виговоритись. ти вже прийшов у правильне місце, то не стримуйся :) Маю жінку і невелике коло друзів/знайомих, але не хочу їх грузити це і є коло де підтримка й розвантаження.
Хоча б шанс є
Вельмишанований пан начальник! Мені не треба виконувати елементарні задачі з електроніки, щоб писати код для вбудованих пристроїв. І навіть щоб розробляти архітектуру цього коду. І навіть щоб цю архітектуру публікувати.
заливаю пожежу легкозаймистими речовинами 🙃
а ти можеш їх розрізняти? ))
t.me/embeddedkyiv
Просто закидаєш NDA де прописуєш заборону на використання запису загалом це й так заборонено )) для використання потрібне наявне особисте підтвердження від особи А ще можна додати термін зберігання відео.
Резюмуючи, я думаю, що C++ переживе і цю зиму. Він переживе, але навряд чи вилізе з занепаду. Мови не вмирають — нещодавно бачив вакансію на Дельфі.
А ще в нас досі немає навіть C++ user group. Був чат в Телеграмі «C, C++, Rust» але мене в ньому забанили коли почав приколюватися з адміна.
Потрібна нова тема з фото робочого місця айтішників. Думаю, буде багато не очікуваних фото.
20 років назад я думав що ті хто працюють з 9 до 18 з понеділка по п’ятницю то невдахи Тепер я заздрю цим людям
Дякую. Нажаль я вже не встигну прийняття участь у змаганні, бо тільки сьогодні дізнався про нього. Але дуже цікаво буде порівняти свої результати з конкурсантами.
Ніколи не було і знову :) Ще в доковідні часи (за часів стародавніх богів і царів) люди так працювали. У деяких компаніях навіть релізилися вночі (або рано-вранці). Усе залежить від культури компанії та особистого ставлення до роботи.