На одній з перших робіт був сформований культ овертаймів. Принцип що якщо ти не овертаймиш- ти не працюєш нормально. І вони завжди були не оплачувані. Працювали за ідею і «дякую». І були люди які самі це ініціалізовували, щоб здатися кращими перед начальством.
Чи далі айті бульбашки не вилазиш
европа рада бачити дешевих чистільшіків унтізів
Кажуть що в Лондоні зарплати в ІТ трохи підросли і тепер більше ніж в Цюріху www.linkedin.com/...7469801042499534848-1Dby
Тепер платять по 600 тисяч фунтів на...
Хочеться якогось місця, де можна позрадойобити, поскаржитись на життя, виговоритись.
ти вже прийшов у правильне місце, то не стримуйся :)
Маю жінку і невелике коло друзів/знайомих, але не хочу їх грузити
це і є коло де підтримка й розвантаження.
Вельмишанований пан начальник!
Мені не треба виконувати елементарні задачі з електроніки, щоб писати код для вбудованих пристроїв. І навіть щоб розробляти архітектуру цього коду. І навіть щоб цю архітектуру публікувати.
Просто закидаєш NDA де прописуєш заборону на використання запису
загалом це й так заборонено )) для використання потрібне наявне особисте підтвердження від особи
А ще можна додати термін зберігання відео.
Дякую. Нажаль я вже не встигну прийняття участь у змаганні, бо тільки сьогодні дізнався про нього. Але дуже цікаво буде порівняти свої результати з конкурсантами.
Ніколи не було і знову :) Ще в доковідні часи (за часів стародавніх богів і царів) люди так працювали. У деяких компаніях навіть релізилися вночі (або рано-вранці). Усе залежить від культури компанії та особистого ставлення до роботи.
Коментарі