в Європах можна нормально жити працюючи хоч ким
Залежно що розуміти під поняттям «нормально жити» :) Як ми вже впевнилися, це дуже розмите поняття для місцевих форумчан.
яку освіту і скіли можна дати дитині за 50к
Тільки от дві проблеми. Перша — гроші не гарантують якісну освіту. Ви можете хоч 150к віддати, а толку все одно не буде, якщо студент не освоїв матеріал, а пропустив його мимо.
Працюю з ізраїльтянами. То ми за двома стінами, то вони у сейф-румі. То ж усі ставляться із розумінням один до одного. А ще тімлід — резервіст у мілуїмі, то бува проводить мітинги десь із пустелі.
не вникав в усякі погодинні батракування на місцевий ринок, якщо не покриваються ці ризики — для чого тоді це, також думаю це не вигідно через додаткове ПДВ зверху говорив в цілому про податкове навантаження на дохід, що не спонукає заробляти більше.
Живучи в Таї, можна економити скажімо 50к в рік
А ну розрахунки в студію.
PS паспорт в сучасному світі взагалі не проблема, багато білих країн по місцю народження дають, поїхав, родив, забезпечив дитині паспорт.
Це скільки, аж 2? США та Канада?
ні, там де Різдво трапилося, ніяких оленів у світерах не було, тому мають бути якісь традиційні забави — ловити рибу з човна та годувати людей, наприклад.
Цікаве зауваження. На данний момент кваліфіковану більшість в ВР має партія, яка існує тільки завдяки перемозі Боневтіка на останніх виборах. До виборів її фактично не існувало.
А светри з оленями, валятися в ліжку в товстих в’язаних шкарпетках, чай з пряниками, пряничні будинки, Полярний експрес, Різдвяна історія Дікенса, Ніч перед Різдвом Гоголя, Сам удома, хіба це не чудово?
Іллю, дякую за відповідь, особливо за пункти 4 і 5, де ви самі показуєте слабкі місця.
Цікаво що worker рубрику не бачить, але verifier її бачить. Чи не виходить, що тиск «підіграти оцінці» просто переїхав на шар верифікації?
Коментарі