Обговорення на тему «Blizzard Entertainment»

RSS

Коментарі

SA це кастмерфейсін роль, архітектурити бізнес солюшен для кастомера в рамках того що тому кастомеру хочуть впарити
Щоб викинути С++ треба переписати не тільки сам цей софт на С++, а ще й весь софт який використовує його, а це вже далеко не просто Наразі пішла хвиля автопереписування усього на Раст.
Solution Architect це трохи не то.. Ну в общєм і целом це все залежить від конкретної людини і компанії Але на рахунок більше влади, ну найбільше влади у мідлменеджмента, стереотипних товстих потних індусів якщо це бігтек, з акцентом.
Зараз навіть у моєму оточенні люди все частіше кажуть, що перепрацьовують регулярно не береже вас Макс...
З делфі ситуація інша. Як я розумію він був більше до застосунків, які можна легко переписати, бо вони стоять в кінці ланцюга залежносей. А ось С++ знаходиться десь на початку і всередині ланцюга.
Не знаю хто зараз використовує автомейк. Щодо пакетного менеджера — його немає в стандарті, і це, напевно добре. З популярних зараз — це conan і vcpkg.
С++20 — це новий С++17, зараз багато хто його використовує як стабільну версію. Підтримку стандартів компіляторами можна подивитись тут: en.cppreference.com/cpp/compiler_support.
Ну так тож не українцям з незрозумілою візою платять)
Якось я намагався знайти визначення цього. І чесно найблище це архітектор систем ШІ
Зрозумів вас! Так, щось в тому таки є :) краще дивитись на бджіл, ніж в телефон))
Дякую за відгук! Буду на закордон активніше виходити. Щодо України, то як показує статистика — платять зараз в застосунку українці. Тут два моменти: або це тому, що їх більше в застосунку і той відсоток платних таки набігає, або таки є що ловити :)
Доброго вечора. Все без змін. створив файл gree.yaml туди все прописав, як було сказано.
Біоінженерія це ЛП? Там що англійську не викладають?
Залишилося менше 3 тисяч підписів. Ваш голос має значення.
Він їздив у парку, осінтери розкопали. Але, що було б з українцем, якого там спіймали б без прав на квадроциклі? Питання риторичне