Щоб викинути С++ треба переписати не тільки сам цей софт на С++, а ще й весь софт який використовує його, а це вже далеко не просто
Наразі пішла хвиля автопереписування усього на Раст.
Solution Architect це трохи не то..
Ну в общєм і целом це все залежить від конкретної людини і компанії
Але на рахунок більше влади, ну найбільше влади у мідлменеджмента, стереотипних товстих потних індусів якщо це бігтек, з акцентом.
З делфі ситуація інша. Як я розумію він був більше до застосунків, які можна легко переписати, бо вони стоять в кінці ланцюга залежносей. А ось С++ знаходиться десь на початку і всередині ланцюга.
Не знаю хто зараз використовує автомейк. Щодо пакетного менеджера — його немає в стандарті, і це, напевно добре. З популярних зараз — це conan і vcpkg.
С++20 — це новий С++17, зараз багато хто його використовує як стабільну версію. Підтримку стандартів компіляторами можна подивитись тут: en.cppreference.com/cpp/compiler_support.
Дякую за відгук! Буду на закордон активніше виходити. Щодо України, то як показує статистика — платять зараз в застосунку українці. Тут два моменти: або це тому, що їх більше в застосунку і той відсоток платних таки набігає, або таки є що ловити :)
Коментарі