Більш менш ідеологічними були Голос
в чому була ідеологічність голосу якщо він був зліплений з різних людей з майже протилежними поглядами на державу та права людей, там частина взагалі із УГП(українська галиціька партія), такі як Піпа
Цікавий факт: в нашій компанії дехто з джуніорів теж успішно отримали сертифікацію — тобто тут дійсно важливий спосіб мислення, розуміння підходів до ШІ, загальних практик.
По суті, так, це і була ціль питання.
That’s why it’s absolutely misguided.
Працювати на москалів за будь-які гроші на даний момент — це просто зашквар
Denial of own prosperity is the dumbest move ever.
Завезли в країну мікрохвильовки, ейргриль, соковижималки, книги з рецептами, закордоні делікатеси, і почав народ готовити різні ніштяки
Но, аудит Віталіка показав: — на продукти стали тратити більше — посуди мити більше — відходів стало більше —...
Є ще Juick від якого відпочкувалися два вищезгаданих ресурса, але він давно скотився і це справді руснява залупа. Автором Juick є чувак з Запоріжжя який потім змінив стать і передав Juick в руки росіянця.
Якщо спробувати пофантазувати не відриваючись від технологічної та фізичної реальності, то я б сказав, що скоріше за все ми прийдемо або до вдосконалення тіла як такого (і мозку зі свідомістю як частини системи) — з продовження життя і деякими покращеннями.
Гадаю ми на той час вже помремо. Після того як побував на війні вважаю що все затухне саме по собі через вичерпання сил сторін або станеться договорнячок. В будь якому разі РФ залишиться з загарбаним.
Це формально так, але...
Теоретично, можна зробити роботів, що виростять заморожені ембріони, і відправити їх. Але і тих технологій в нас теж немає, принаймні, поки. Невідома ціна і незрозуміло — щоб шо? Можна відправити роботів — це буде дешевше.
Так я ж про це і кажу — принципово — можна, але з купою «але» та обмежень. І якщо всі ці «але» та обмеження врахувати — стає питання — чи варто, та чи потягнемо економічно.
Про яку оцифровку йде річ, якщо в нас навіть немає розуміння що таке свідомість і немає цілісної моделі, як працює мозок? Ми не можемо досі лікувати психічні захворювання, та, навіть передбачати їх розвиток чи стабілізувати стан.
Коментарі