Обговорення на тему «CSS»

RSS
← Сtrl 123456 Ctrl →

Коментарі

Отримаємо високооплачуваних інженерів проти купи тих хто «тільки з ШІ». Оплата набагато більше залежить від попит/пропозиція ніж від скілів людини. Тому якщо буде «купа з АІ», то ЗП рости не буде.
Розкажіть про свій досвід роботи з токсичним менеджментом. Чи стикалися ви з таким тотальним контролем на проєктах? дорогой дневник, первый раз это началось, когда я в 22 году, поддавшись чувству долга, добровольно стал командиром взвода в 80 одшбр...
openwrt теж має маленькі легенькі ad пакети
так, тільки для того щоб оновилось потрібно контрібютити на загал
Они не имеют смысла если человек фигнёй в АИшке мается, но если эти деньги потрачены на создание чего-то, что помогает в работе, то данная сумма оправдана.
так а что тебе интересно? в целом тоже самое только не паришься за налоги
ФОП норм. Ось цікаво було б почитати досвід роботи людей не-ФОП, по КЗоТ. Передбачаю відповіді, що перевага тільки в можливій броні від мобілізації. У всьому іншому переваг не знаходжу.
Вітаю усіх ентузіастів цього форуму! Шукаю людей для роботи над «MISTO 1862» (робоча назва) — містобудівним симулятором у сеттингу Центральної України другої половини XIX — початку XX століття.
Почекайте, але ж що асемблер, що мови програмування мали однозначну і 100% передбачувану дію, у відповідь на будь-який варіант інструкції. Хіба ШІ такі?
Алеж це всі контори отримають цей продукт. У чому профіт для бізнеса?
Ну от давайте на супер примітивному прикладі, от прямо щоб взагалі функціонал був на рівні плінтуса — прошивка для ліхтарика це ембедет чи ні? А проблема мерехтіння прототипа ліхтарика на камеру, це до кого питаня треба направити, до ембедета чи ні?
Ну там частіше «про щось не подумали, щось завтикали», але погоджусь.
Ну так не міряйте Україною, ситуація то глобально не зміниться — у вас статистиці всього більше стане, а не щось одне різко виросте у рейтингу. Он гітхабівська (світова) статистика навіть у 10% проєктів не включає його.
Ви таки точно тролите, бо тоді повертаємось до питання — а нахіба воно з такими витратами? Подібні витрати, зав’язані на проєкт, якщо що взагалі від «багатства» не залежать, їх оплачує замовник.
Привіт, є ось такий список ідей: github.com/codecrafters-io/build-your-own-x Ви гарно оформили свій GitHub-профіль, так само варто зробити 2–3 проєкти якісно, зі скріншотами.