Отримаємо високооплачуваних інженерів проти купи тих хто «тільки з ШІ».
Оплата набагато більше залежить від попит/пропозиція ніж від скілів людини. Тому якщо буде «купа з АІ», то ЗП рости не буде.
Розкажіть про свій досвід роботи з токсичним менеджментом. Чи стикалися ви з таким тотальним контролем на проєктах?
дорогой дневник, первый раз это началось, когда я в 22 году, поддавшись чувству долга, добровольно стал командиром взвода в 80 одшбр...
Они не имеют смысла если человек фигнёй в АИшке мается, но если эти деньги потрачены на создание чего-то, что помогает в работе, то данная сумма оправдана.
ФОП норм. Ось цікаво було б почитати досвід роботи людей не-ФОП, по КЗоТ. Передбачаю відповіді, що перевага тільки в можливій броні від мобілізації. У всьому іншому переваг не знаходжу.
Вітаю усіх ентузіастів цього форуму!
Шукаю людей для роботи над «MISTO 1862» (робоча назва) — містобудівним симулятором у сеттингу Центральної України другої половини XIX — початку XX століття.
Почекайте, але ж що асемблер, що мови програмування мали однозначну і 100% передбачувану дію, у відповідь на будь-який варіант інструкції. Хіба ШІ такі?
Ну от давайте на супер примітивному прикладі, от прямо щоб взагалі функціонал був на рівні плінтуса — прошивка для ліхтарика це ембедет чи ні?
А проблема мерехтіння прототипа ліхтарика на камеру, це до кого питаня треба направити, до ембедета чи ні?
Ну так не міряйте Україною, ситуація то глобально не зміниться — у вас статистиці всього більше стане, а не щось одне різко виросте у рейтингу.
Он гітхабівська (світова) статистика навіть у 10% проєктів не включає його.
Ви таки точно тролите, бо тоді повертаємось до питання — а нахіба воно з такими витратами? Подібні витрати, зав’язані на проєкт, якщо що взагалі від «багатства» не залежать, їх оплачує замовник.
Привіт, є ось такий список ідей: github.com/codecrafters-io/build-your-own-x
Ви гарно оформили свій GitHub-профіль, так само варто зробити 2–3 проєкти якісно, зі скріншотами.
Коментарі