Ми притримуємося схожого підходу коли проводимо ретро проекту. Кожен виписує свої думки та спостереження і потім по черзі шеримо на зустрічі. Працює класно — бачиш різні перспективи і думки.
Точно так само багато хто хоче, але не має сміливості піти в СЗЧ. Багато вояк не мають сміливості піти в банзай, і будуть робити будь що, щоб туди не йти, і бути подалі звідти.
якщо не буде вашої країни або країни в якій є умови щоб ви могли шукати компанію, то ви нічого не знайдете
Ви не повірите) Коли мені було десь 16 років то держава в якій я народився (СРСР) розпалася плакали всією маршруткою і хоча я давав страшну...
Також козаки наче не оперували тезою що якщо вони пішли у похід, на турка або поляка або москаля чи ще когось, то вони цим захистили пересічного селянина-гречкосія чи єврея-корчмаря і той їм тепер «повинен як земля колгоспу».
Конкретно в твоєму випадку це було зрозуміло ще n-повідомлень тому, та на щастя, випадки бувають різні ;)
Так, я також повністю згоден, що чим більше вмотивованих, патріотичних людей доєднається — то краще для України.
Забув як ху..ло просило у Буша спрощену процедуру вступу? То ж Болота як би у НАТО перші поперли, треба було тоді напасти на них за це якщо НАТО таке зло?
А це, до речі, була чудова для росії ідея, якби вдалася.
Періодично думаю, що, дуже ймовірно, великим фільтром може бути науковий прогрес як такий і покращення якості життя.
Буквально кожна розвинена країна вже зараз стикається із кризою відтворення населення.
Коментарі