Обговорення на тему «ChatGPT»

RSS
← Сtrl 123456...14 Ctrl →

Коментарі

Головне не будь меншовартісним по відношенню до росіян, а решта не має значення. Українці і не треба бути розумний, головне гордим.
Ми притримуємося схожого підходу коли проводимо ретро проекту. Кожен виписує свої думки та спостереження і потім по черзі шеримо на зустрічі. Працює класно — бачиш різні перспективи і думки.
Точно так само багато хто хоче, але не має сміливості піти в СЗЧ. Багато вояк не мають сміливості піти в банзай, і будуть робити будь що, щоб туди не йти, і бути подалі звідти.
Закон Мерфі: у розмові з патріотом рано чи пізно вам нагадають про ваш борг перед Батьківщиною :-)
Будуть талони видавати, як у криму на більзін ))))
Якщо порівняти 1991 рік та 2021 рік ...
якщо не буде вашої країни або країни в якій є умови щоб ви могли шукати компанію, то ви нічого не знайдете Ви не повірите) Коли мені було десь 16 років то держава в якій я народився (СРСР) розпалася плакали всією маршруткою і хоча я давав страшну...
Також козаки наче не оперували тезою що якщо вони пішли у похід, на турка або поляка або москаля чи ще когось, то вони цим захистили пересічного селянина-гречкосія чи єврея-корчмаря і той їм тепер «повинен як земля колгоспу».
Конкретно в твоєму випадку це було зрозуміло ще n-повідомлень тому, та на щастя, випадки бувають різні ;) Так, я також повністю згоден, що чим більше вмотивованих, патріотичних людей доєднається — то краще для України.
Не випустять.
Забув як ху..ло просило у Буша спрощену процедуру вступу? То ж Болота як би у НАТО перші поперли, треба було тоді напасти на них за це якщо НАТО таке зло? А це, до речі, була чудова для росії ідея, якби вдалася.
Періодично думаю, що, дуже ймовірно, великим фільтром може бути науковий прогрес як такий і покращення якості життя. Буквально кожна розвинена країна вже зараз стикається із кризою відтворення населення.
Та їх вже давно виписують активно ))))
Так, ви праві. Сучасні Pixel (починаючи з 7-ї серії) підтримують виключно 64-бітну архітектуру (arm64-v8a).
Ви коли хавку в магазині купуєте, теж думаєте про те, наскільки це вдала інвестиція?