357KB → 33KB INT8 квантизована модель, AUC 0.971 це вже протестовано в живому inference. Чітко спарцьовує, але прийшлось повозитись, як завжди опишу в черговому дописі
Відчуваю разводку на бабки Особливо якщо рекомендуют перевірених брокерів
Причому развод може бути фатальним — тобі кидають грошей на карту, ти оплачуєш брокера, тобі кажуть пасиба та пропадають
Через 2 місяці чаржбек, тому що платили з краденої...
Тю, біном Ньютона! Просто закидаєш NDA де прописуєш заборону на використання запису, штраф і попереджаєш що наніс маркером, що змивається, дефекти по яких однозначно зможеш визначити витік відео в AI.
У мене був незабутній досвід бомжування, коли мене кинули на зарплату і мені не було чим заплатити за оренду. Після цього я знайшов універсальний рецепт — колоти дрова. Ходіть по хатах і питаєте — а кому дров наколоти.
Згоден!
Це дуже неправильно! Пропоную створити ком’юніті white hackers як асоціацію з членами, які підписуються під зобов’язаннями та сплачують членські внески на ті самі токени!
Можу взяти таку штуку. Щоб стартанути — потрібно буде 2-4k $.
Ого, дуже крутий результат) 50 KB для власної моделі та AUC 0.98 виглядає справді вражаюче. Я правильно зрозумів, що це вже квантована модель, чи такого розміру вдалося досягти ще до квантування?
Коментарі