Коментарі

В юк це вже і так є. Ти можеш приносити його але користуватись — ніц. У вас не так?
Ізі — якщо економіка б’ється, то зарплати повинні бути закладені в скейл.
причина такого швидкого розпаду совка була в тому що памятаю наш місцевий магазін у кінці 80-х в селі.
І це — не едина правильна відповідь. А просто приклад, бо коли розбалансована вся ланка — вирішувати це можно по різному.
Пропозиція від техногігантів індустрії: з_економте на зарплатні робочої сили — внедріть всюди LLM моделі. Але немає економії. Є лише таке: синьйор бачить що йому треба писати плагін до LLM. Зверніть увагу: мислячий плагін. Інтелектуальний плагін.
Так, для MVP це хороший сценарій: швидко зібрати моноліт, перевірити гіпотезу й unit economics. Але далі ви самі описали головну проблему: «наймати команду, яка розпиляє його на частини».
Також в цілому багато іще вірили або як мінімум не сильно зрадойобили після подій 2014-го коли в нас зявився шанс стати більше менш акекватною країною европи хай і через 30 років у союзі але не диктатороською помийкою як наших східних та північних сусідів....
Здрасьте! Наче читаю якийсь 2015-й, Мелоні і є правий популізм. Евпропа майже вся перевзулась у праваків за останні декілька років.
Ну просто треба використовувати інструмент за призначенням — швидко побудувати монолітний MVP, перевірити чи б’ється юніт-економіка і наймати команду, яка розпиляє його на частини, щоб легше було впилювати фічі.
Навіщо витрачати колосальні ресурси, ризикувати й десятиріччями (а то й століттями) летіти до зірки, якщо все, що там можна знайти, вже давно змодельовано, зрозуміло й доступне тут?
при умові «джерело влади це народ» будь який бовдур може прийти до влади Що і треба було довести
Тобто зараз вчать на сеньйорів, а платять потім як джунам? Вчать на сеньойрів тому що сумісна робота програміста з сучасними LLM моделями чи агентами потребує сеньйорського рівня розуміння процессів створення надійного стабільного коду.
треба міряти не критеріями доступності, та кому дозволено і як легко шифруватися і тд... А реальним впливом і наслідками(довгостроковими) на несформовану психіку і тд.
Я бачу в коментарях повне нерозуміння як працює наука і навколишній світ.
За кілька останніх пошуків так звикла до мінімум 4-5 етапів, що дуже здивувалась, коли останній оффер отримала після другого етапу співбесіди (перша була з рекрутером) 😅