DefTech спільнота

RSS
694 статті, 232 топіки, 6K коментарів, 2041 учасник


← Сtrl 123456...31 Ctrl →

Коментарі

Бо у нас немає ні законів, ні відповідальності, тобі просто дадуть фантики, за які навіть копійку не отримати, або просто «збанкрутують» і відкриють нову компанію за кордоном
Насправді я не знаю, чому така стаття набирає таку малу популярність. Але імхо, це крутий проект, який потребує підтримки
Насамперед тому що в Україні немає цивілізованого фондового ринку, і це просто фізично не працює, навіть якщо компанія інкорпорована за межами України, нормально менеджити ці частки в рамках законодавства дуже важко Тому в тебе або «джентльменський...
Дуже просто — з часів СРСР інженерів штампували як пиріжки, вони були нижчим класом у соціальній системі та їх ганяли збирати картоплю у колгоспи. Королеву взагалі щелепу розбили, від чого він у результаті помер.
Не зверталися. оскільки не бачили в цьому багато сенсу.
Якщо у вас дефіцит, чому не має жодної джуновської вакансії?
Як взагалі можна працювати на апворку? При створенні заявки, через 25 хвилин вже біля 25-50 відгуків більшість з котрих згодні працювати за $5-15 за годину, а деякі лише за відгук.
Краще би ви запитали як отримати бронювання як фрілансер.
Дякую за статтю, цікаво та вельми інформативно.
усе правильно, добре що хтось про це думає
та зробити не так важко, а де ламінат покупати? його виробництва нема, хто зможе підняти таке, заробить трохи шекелей
Я так і зрозумів
Та нічого. Такий державник пропадає. Дякую за викладену думку.
Так, «на милість державі». Ваш сарказм недоречний В чому проблема, що саме викликає у вас сміх?
Тобто збудувати завод на милість держави? Купить оборонка чи не купить? Чи як FirePoint, доки «криша згори є», то працюємо. Сміх тай годі.