Бо у нас немає ні законів, ні відповідальності, тобі просто дадуть фантики, за які навіть копійку не отримати, або просто «збанкрутують» і відкриють нову компанію за кордоном
Насамперед тому що в Україні немає цивілізованого фондового ринку, і це просто фізично не працює, навіть якщо компанія інкорпорована за межами України, нормально менеджити ці частки в рамках законодавства дуже важко
Тому в тебе або «джентльменський...
Дуже просто — з часів СРСР інженерів штампували як пиріжки, вони були нижчим класом у соціальній системі та їх ганяли збирати картоплю у колгоспи. Королеву взагалі щелепу розбили, від чого він у результаті помер.
Як взагалі можна працювати на апворку? При створенні заявки, через 25 хвилин вже біля 25-50 відгуків більшість з котрих згодні працювати за $5-15 за годину, а деякі лише за відгук.
Коментарі