DevOps спільнота

RSS
335 статей, 382 топіки, 7K коментарів, 3162 учасники


← Сtrl 1... 192021222324 Ctrl →

Коментарі

Мікросервіси — це про масштабування команд От як... цікава точка зору. А якщо згадати сервіси, а не мікросервіси? (ще десь бачив згадки про наносервіси). Одне припускає інше, але не завжди цього вимагає.
4 години коту під хвіст замість реального вивчення технології... в мої 50+ мій час хто компенсує?
глючна хрінь, 10 рівень не проходиться принципово і автором нічого не робиться для цього теж принципово
Дякую за матеріал, але, на жаль, на сайті не знайшов якоїсь сторінки в соц. мережі, щоб можна було слідкувати за апдейтами по проекту.
Достатньо розпиляти моноліт на сервіси — і буде масштабованість Мікросервіси — це про масштабування команд, коли над монолітом працює більше 20–25 людей, масштабувати команду не виходить. З додаванням людей швидкість розробки лише знижується.
Днів без інцидентів: 0 ))) Побачимо коли наступний буде
vpn корпоративний зліг, UI амазона, aws status page))) 100% знов мережу хитали
Ну слак нормально так підзавис, але вже наче норм працює
Вже повернулось, мабуть знову щось с DNS aбо BGP робили.
Дякую, ще трохи оновив його тим контентом, на який колись очікував.
Теж мав схожу проблему... використав гітхаб, (закинув вже 52Гб на 1 репозиторій але там є обмеження що 1 файл не більше 100мб). Ідея в тому що потрібно ще й давати можливість шарити файли з кимось по посиланню через гітхаб пейджес.
Вмикання або вимикання компонентів ОС це вже ченж, що є катастрофою для продакшена. То ж навіть запуск кілсвіча це тільки в офлайні, ну то вже і ребутнуть можна коли система офлайн :)
Блокування акаунту амазон веде до видалення усіх сторадж обʼєктів, а це можна зловити дуже легко
res.cloudinary.com/...​/ptvlgssgy4cjppa7yeqn.png текст на кнопці прийняття кукі майже не можливо прочитати без зуму/вглядання
Цілком слушне зауваження, кожна мова має бути підписана своєю мовою, дякую! виправлю в наступному оновленні