Мікросервіси — це про масштабування команд
От як... цікава точка зору. А якщо згадати сервіси, а не мікросервіси? (ще десь бачив згадки про наносервіси). Одне припускає інше, але не завжди цього вимагає.
Достатньо розпиляти моноліт на сервіси — і буде масштабованість
Мікросервіси — це про масштабування команд, коли над монолітом працює більше 20–25 людей, масштабувати команду не виходить. З додаванням людей швидкість розробки лише знижується.
Теж мав схожу проблему... використав гітхаб, (закинув вже 52Гб на 1 репозиторій але там є обмеження що 1 файл не більше 100мб). Ідея в тому що потрібно ще й давати можливість шарити файли з кимось по посиланню через гітхаб пейджес.
Вмикання або вимикання компонентів ОС це вже ченж, що є катастрофою для продакшена. То ж навіть запуск кілсвіча це тільки в офлайні, ну то вже і ребутнуть можна коли система офлайн :)
Коментарі