DevOps спільнота

RSS
335 статей, 382 топіки, 7K коментарів, 3165 учасників


← Сtrl 1... 192021222324 Ctrl →

Коментарі

Дякую! Дуже приємно чути, що вас зацікавив проєкт і ви хочете стежити за його розвитком. Окремих сторінок у соцмережах я поки що дійсно не створював, оскільки повністю сфокусований на релізах та технічній частині.
Дякую за влучне запитання! Cloudflare R2 дійсно пропонує чудове гаряче сховище з безкоштовним egress, але за ціною $15 за 1 Терабайт на місяць. Проте, якщо ви хочете використовувати саме R2 — це вже можливо!
Чому ви вирішили використовувати саме AWS, а не Cloudflare? Так і проблем з цінами на egress можна уникнути👀
Мікросервіси — це про масштабування команд От як... цікава точка зору. А якщо згадати сервіси, а не мікросервіси? (ще десь бачив згадки про наносервіси). Одне припускає інше, але не завжди цього вимагає.
4 години коту під хвіст замість реального вивчення технології... в мої 50+ мій час хто компенсує?
глючна хрінь, 10 рівень не проходиться принципово і автором нічого не робиться для цього теж принципово
Дякую за матеріал, але, на жаль, на сайті не знайшов якоїсь сторінки в соц. мережі, щоб можна було слідкувати за апдейтами по проекту.
Достатньо розпиляти моноліт на сервіси — і буде масштабованість Мікросервіси — це про масштабування команд, коли над монолітом працює більше 20–25 людей, масштабувати команду не виходить. З додаванням людей швидкість розробки лише знижується.
Днів без інцидентів: 0 ))) Побачимо коли наступний буде
vpn корпоративний зліг, UI амазона, aws status page))) 100% знов мережу хитали
Ну слак нормально так підзавис, але вже наче норм працює
Вже повернулось, мабуть знову щось с DNS aбо BGP робили.
Дякую, ще трохи оновив його тим контентом, на який колись очікував.
Теж мав схожу проблему... використав гітхаб, (закинув вже 52Гб на 1 репозиторій але там є обмеження що 1 файл не більше 100мб). Ідея в тому що потрібно ще й давати можливість шарити файли з кимось по посиланню через гітхаб пейджес.
Вмикання або вимикання компонентів ОС це вже ченж, що є катастрофою для продакшена. То ж навіть запуск кілсвіча це тільки в офлайні, ну то вже і ребутнуть можна коли система офлайн :)