А що тут обґрунтовувати? Код із використанням новітніх фіч перетворюється на типовий write-only, по типу регекспу.
Дуже добре видно, як автори відчайдушно намагалися впихнути нові мовні конструкції у існуючий синтаксис нічого при цьому не зламавши.
Дурник не розуміє що відновити скіл готування на кострі в випадку приходу диктатора це не зовсім те що відновити високотехнологічний ланцюжок виробництва зброї чи іншої хайтек продукції.
що офіційний переклад українською трохи не існував
тіп, ти докопався до перекладу — першого — і стверджуєш що ти страждаєш від того і що переклад на твою недалекоглядну голову лайно.
Доколупатися до читання сорс-матеріалу в оригіналі — це рівень, я аплодую, правда. Особливо враховуючи, що офіційний переклад українською трохи не існував (ви про це не в курсі, бо просто мимокрокодил, який жере що дадуть).
Якщо ми кажемо про «код для ембедет», якщо це вже готовий продукт і хтось заморочивася — так, інколи там задачі чисто по коду потім йдуть.
Але в загальному, в ембедет — хард і софт це нерознривні речі. Вони не існують як коремі задачі.
Ну дивіться. 1. Припустімо я використаю емулятор. Такі є і вони використовуються. 2. Припустімо я зроблю нейронку на генетичних алгоритмах наприклад, для генерації через емулятор. Такі теж є і це дуже крута технологія — я її всіми руками плюсую.
Коментарі