Коментарі

я за тільки роботу по фоп
Олександре, справедливо. Я програміст, не журналіст — написати 150 000 рядків коду мені значно простіше, ніж статтю. AI допоміг структурувати думки, і я цього не приховую.
Вигода не тільки для роботодавця. Все таки платити 5% ЄП + фіксований ЄСВ завжди було приємніше, ніж ПДФО 18% (колись було 15%/17% якщо більше за 10 мінімалок) + ЄСВ + в/з (з певного часу).
Виключення не для них, а в самому правилі. Значить в правило не попадають. Значить не монополія
Мені це нагадало стару байку. В 90-х «новий рускій» придбав радянську швейну фабрику за контейнер горілки.
А що тут обґрунтовувати? Код із використанням новітніх фіч перетворюється на типовий write-only, по типу регекспу. Дуже добре видно, як автори відчайдушно намагалися впихнути нові мовні конструкції у існуючий синтаксис нічого при цьому не зламавши.
Дурник не розуміє що відновити скіл готування на кострі чи риття землянок це не зовсім те що відновити високотехнологічний ланцюжок виробництва зброї чи іншої хайтек продукції.
З причинно-наслідковими зв’язками я бачу тут зовсім туго. Вже галюцинуєте як шішка:) Що тут скажеш? You reap what you sow. Обтікай, рідненький.
А, ну окей. Мені воно все одно виглядає як якийсь кітч.
що офіційний переклад українською трохи не існував тіп, ти докопався до перекладу — першого — і стверджуєш що ти страждаєш від того і що переклад на твою недалекоглядну голову лайно.
Доколупатися до читання сорс-матеріалу в оригіналі — це рівень, я аплодую, правда. Особливо враховуючи, що офіційний переклад українською трохи не існував (ви про це не в курсі, бо просто мимокрокодил, який жере що дадуть).
Щоби що?
На мою думку, ми не етапи недовіри, а таки навпаки — етапі надмірних очікувань від технології.
Скоріше переписування з нуля.
Якщо ми кажемо про «код для ембедет», якщо це вже готовий продукт і хтось заморочивася — так, інколи там задачі чисто по коду потім йдуть. Але в загальному, в ембедет — хард і софт це нерознривні речі. Вони не існують як коремі задачі.