Олександре, справедливо. Я програміст, не журналіст — написати 150 000 рядків коду мені значно простіше, ніж статтю. AI допоміг структурувати думки, і я цього не приховую.
Вигода не тільки для роботодавця. Все таки платити 5% ЄП + фіксований ЄСВ завжди було приємніше, ніж ПДФО 18% (колись було 15%/17% якщо більше за 10 мінімалок) + ЄСВ + в/з (з певного часу).
А що тут обґрунтовувати? Код із використанням новітніх фіч перетворюється на типовий write-only, по типу регекспу.
Дуже добре видно, як автори відчайдушно намагалися впихнути нові мовні конструкції у існуючий синтаксис нічого при цьому не зламавши.
Дурник не розуміє що відновити скіл готування на кострі чи риття землянок це не зовсім те що відновити високотехнологічний ланцюжок виробництва зброї чи іншої хайтек продукції.
що офіційний переклад українською трохи не існував
тіп, ти докопався до перекладу — першого — і стверджуєш що ти страждаєш від того і що переклад на твою недалекоглядну голову лайно.
Доколупатися до читання сорс-матеріалу в оригіналі — це рівень, я аплодую, правда. Особливо враховуючи, що офіційний переклад українською трохи не існував (ви про це не в курсі, бо просто мимокрокодил, який жере що дадуть).
Якщо ми кажемо про «код для ембедет», якщо це вже готовий продукт і хтось заморочивася — так, інколи там задачі чисто по коду потім йдуть.
Але в загальному, в ембедет — хард і софт це нерознривні речі. Вони не існують як коремі задачі.
Коментарі