Але чомусь більшість, може і ти, я не знаю, вибирирають іншу країну тільки коли своя країна опинилась під загрозою. До війни жили в Україні і не дуже топтали за Іспанію. Все влаштовувало.
Магаз розбитий по регіонам. Розробник не завжди правильно класифікує регіон, але, це чисто помилка відображення чека, бо банк би не провів транзакцію в рублях. Це фігня не варта нервів, звичайне непорозуміння. Але може й добре що їх ткнули моською.
То будь ласка, якщо Іспанія — твоя батьківщина — вперед. Бо захищати буде не держава, а люди, які мають виконати цей обовʼязок. Бо людина у вакуумі не існує
Якщо ти обираєш приходити на дискусію то будь добрий вести себе нормально і відповідати на питання. Якщо ти вважаєш когось зеленим дурником то не іди до зеленого дурника в чому проблема.
Ты тут недавно, да? А то это уже десятый раз как доушный молодняк сподабливается совершить два клика по моему профилю и преподнести этот тред как откровение.
Сучасні держави різняться за ступенем свободи, легітимністю, відповідальністю
Саме так — різниця у тому чи у тебе є вибір — чи ти народився у СРСР і від народження винен коритися своїй «Батьківщині».
Коментарі