Обговорення на тему «Electronic Arts»

RSS

Коментарі

В нашому випадку все просто, це тільки ФОП
Але чомусь більшість, може і ти, я не знаю, вибирирають іншу країну тільки коли своя країна опинилась під загрозою. До війни жили в Україні і не дуже топтали за Іспанію. Все влаштовувало.
І лікувати мене буде не держава і з пожежі витягати та і хліб печуть поки що люди. І що? Кожен має добре робити свою справу — тоді усе буде добре.
Магаз розбитий по регіонам. Розробник не завжди правильно класифікує регіон, але, це чисто помилка відображення чека, бо банк би не провів транзакцію в рублях. Це фігня не варта нервів, звичайне непорозуміння. Але може й добре що їх ткнули моською.
То будь ласка, якщо Іспанія — твоя батьківщина — вперед. Бо захищати буде не держава, а люди, які мають виконати цей обовʼязок. Бо людина у вакуумі не існує
Майкам до одного місця всі ці петиції) Вони не можуть нормально перевести навіть ОС.
та він не лівак просто на публіку говорить одне сам працює з пентагом + заробляє мільярди)
Погоджуюся. Ще можна згадати, що залежності можуть згодом змінити ліцензію, перестати підтримуватися та банально мати вразливості.
Особливо коли ведеться паралельна розробка, та iнша сторона трохи повiльна
Та, мабуть я був занадто категоричний, але ж і ви погодтесь, занадто критичні були щодо коду, на чому я вас і підловив.
Якщо ти обираєш приходити на дискусію то будь добрий вести себе нормально і відповідати на питання. Якщо ти вважаєш когось зеленим дурником то не іди до зеленого дурника в чому проблема.
Є такий вираз — всі аналогії брешуть.
Ты тут недавно, да? А то это уже десятый раз как доушный молодняк сподабливается совершить два клика по моему профилю и преподнести этот тред как откровение.
Сучасні держави різняться за ступенем свободи, легітимністю, відповідальністю Саме так — різниця у тому чи у тебе є вибір — чи ти народився у СРСР і від народження винен коритися своїй «Батьківщині».
Розкажіть про організаційну складову, наприклад, де реєстрували компанію які з цим особливості, адмінистрування, податки