Обговорення на тему «Fortran»

RSS

Коментарі

Після LLM треба починати реально приносити велює а не писати круди
Реплікацію всі робили. Японці за допомогою неї побудували автомобільні компанії і не тільки. Зараз продають найбільше авто в світі. На початку це було копіювання але потім вони почали переосмислювати корії і вносити свої інновації.
Багато речей, які відносяться до теми було успішно проігноровано. Я згадав це в кінці свого минулого посту: машини Тьюрінга, коміркові автомати.(проігнорити праці Вольфрама? ну це мимо) Хоч 1-вимірні версії таких автоматів.
Так і є
спочатку здавалося, текст автоматично переклали потім, що він згенерований і нарешті — згенерований, що автоматично переклали. Тільки кінець і початок здаються авторськими. Є гарні, змістовні фрази. Але є й крінге, і потужне.
я не чув щоб робили щось схоже В деяких стартапах дають, як альтернативу ринкової зп — типу 1к + опціон замість 4к :) В сталих софт компаніях інша причина давати акції розробникам — якщо в тебе продукт на 1 млн строчок коду, на перший план виходить...
дякую. :-) зрозуміло, шо ці два патенти я вже бачив. це все не те.
Я не встигаю за вашими доводами... Майже зі всіма не згоден, але це норм, в кожного своя реальність.
Wiz → Google ($32B) Scale AI ↔ Meta ($14.8B) io → OpenAI ($6.5B) Windsurf → OpenAI (~$3B) Moveworks → ServiceNow ($2.85B) Manus → Meta (>$2B) Character.AI → Google (talent/licensing) Inflection AI → Microsoft (talent/licensing) Adept AI → Amazon...
Я мав на увазі Horizon Zero Dawn, а не Forza Horizon
І Єгор Васильєв теж буде у рос. озвучці? Чи він вже ноги переламав усім?
Нє, навіть не близько. Це, як мені пояснив мій менеджер в Амазоні, питання на перевірку leadership принципу Bias For Action (почитайте про Amazon Leadership Principles, їх вага на інтервью приблизно така сама як і у кодинга).
Маєте на увазі що він депінгуватиме ціну? Велком.
Почекайте. Ми ще з ліхтариком не розібрались. Мерехтіння ліхтарика на камері з’являється через ШІМ керування. Пояснювати що таке ШІМ з точки зору фізики і чому виникає мерехтіння?
ну а у меня наоборот было, переход на кзот был обязательным, а не моим выбором, net зп не менялась