краще піти у нормальні інженери, якщо вистачає знань — на мехмат, опанувати cad/cam чи радіоелектроніку+програмування просто як скілл. код напише ШІ, а от світ ще він не навчився будувати.
Згоден. Особливо коли є курсор, claude та ін — найскладніші моменти саме організаційні (сервіси, доступи, ключі), девопсівські (де, як, за скільки), та ux — там всіх цих агентів штормить дуже сильно, і прийняти якесь гарне рішення доволі складно
Цікаво читати такі розбори. Я теж зараз розробляю AI-бота і що разу розумію, що сам написання кода — це найпростіша частина. UX, утримання користувачів і монетизація набагато складніші.
Так, відповім по FIFO
Зараз і OCR, і довідники працюють на сервері. Фото йдуть на бекенд у base64, і розпізнавання робить не класичний OCR, а vision-модель (та сама LLM).
Коментарі