Front-end спільнота

RSS
432 статті, 402 топіки, 13K коментарів, 6127 учасників


← Сtrl 123456...28 Ctrl →

Коментарі

Англійську вивчити маси хев
краще піти у нормальні інженери, якщо вистачає знань — на мехмат, опанувати cad/cam чи радіоелектроніку+програмування просто як скілл. код напише ШІ, а от світ ще він не навчився будувати.
Згоден. Особливо коли є курсор, claude та ін — найскладніші моменти саме організаційні (сервіси, доступи, ключі), девопсівські (де, як, за скільки), та ux — там всіх цих агентів штормить дуже сильно, і прийняти якесь гарне рішення доволі складно
Перш за все, рекомендую підписатись на спільноту Junior та Front-end, там постійно виходять корисні матеріали.
Цікаво читати такі розбори. Я теж зараз розробляю AI-бота і що разу розумію, що сам написання кода — це найпростіша частина. UX, утримання користувачів і монетизація набагато складніші.
Ви бачили що зараз з ІТ? . Якщо є можливість 2-3р зануритись в навчання бази .потім все інше
Найзатребуваніші напрямки — маркетинг, лідген та продажі.
Я дивився в сторону Vulcan ( GPU ) як умовне розподілення, але там все якось неоднозначно по швидкодії github.com/...​org/llama.cpp/issues/8705
res.cloudinary.com/...​/abrww7lfryhjjzjhtslj.jpg
На чому працює ollama з локальними моделями, CPU, GPU, NPU або взагалі мікс?
Дякую, чудова ідея. І справді, деякі бренди вказують не дату виробництва, а зашифрований код партії.
Вітаю. Чудова ідея, обовʼязково протестую. Чи можливо ще додати розшифровку коду дати випуску і терміна придатності у різних брендів?
Так, відповім по FIFO Зараз і OCR, і довідники працюють на сервері. Фото йдуть на бекенд у base64, і розпізнавання робить не класичний OCR, а vision-модель (та сама LLM).
Так, плани є. Технічно стек (Capacitor) дозволяє зібрати під iOS доволі швидко — кодова база спільна, переписувати власне нічого.