Що ще цікаво, вся ця штука була завайбкоджена прямо на телефоні ( GPT + Claude) і потім в ній ж я згенерував невеличкий редактор коду де руками поправляв її ж компоненти 😀
Вакансій однозначно стає менше. Але вони не зникають, а перетікають у Full-stack. Зараз там багато вакансій як ніколи. Я сам працював близько року фронтом і зараз проходжу на фулл стака (node + react). Співбесід стабільно 5-6 на тиждень.
Продублюю із сусіднього топіку, щоб дати більше деталей для красоти
Автор Zig принциповий, ярий противник ШІ і блокує будь-які пул реквести де є сліди ШІ.
Коментарі