Вакансій однозначно стає менше. Але вони не зникають, а перетікають у Full-stack. Зараз там багато вакансій як ніколи. Я сам працював близько року фронтом і зараз проходжу на фулл стака (node + react). Співбесід стабільно 5-6 на тиждень.
Продублюю із сусіднього топіку, щоб дати більше деталей для красоти
Автор Zig принциповий, ярий противник ШІ і блокує будь-які пул реквести де є сліди ШІ.
Доброго дня. Собі роботу не шукала, але чоловік був у пошуку, то я не могла бути осторонь і теж моніторила. Можу лиш підтвердити ваші слова, бо виглядає, що фронтенд десь на дні, вакансії з’являлися поодиноко, і в кращому випадку фулстеків хочуть.
Коментарі