Це гарний приклад того, як вестерни, які всі такі за «дайверсіті», не можуть сприймати чужу культуру, яка не сфокусована на ненависті до білих. Одразу обливають лайном все, що «не таке», через призму своєї бульбашки.
Це ж корейська студія.
Треба по-справжньому нічого не робити. Спробувати взагалі не думати.
та це я і так майже завжди роблю і все одно тягне до холодильника чи у тікток
мабуть це і є справи мого життя
та все я понял, дистиллированные инструкции — это противоположность программирования как искусства, дистиллированные инструкции — это работа хоть и идеально сделанная, но работа не искусство
Дуже дякую! Обов’язково скачаю, зроблю тести, повідомлю свої поточні результати, якщо цікаво. Щодо моєї розмітки, я не проти поділитися. Напишу в приватні повідомлення. Ще раз дякую за цю роботу.
це дуже цікаво. сам датасет і опис до нього ось: huggingface.co/...atholicUniversity/rukopys дійсно буду радий обговорити можливі точки дотику — можете написати мені в особисті, зв’яжемося
Коментарі