Обговорення на тему «GOG»

RSS

Коментарі

Співчуваю усім любителям пограти в всяке лайно з сайту з флеш іграми)
Прийшов колись до парадоксального висновку що референси працюють лише для sme де всі на коротку ногу.
Це гарний приклад того, як вестерни, які всі такі за «дайверсіті», не можуть сприймати чужу культуру, яка не сфокусована на ненависті до білих. Одразу обливають лайном все, що «не таке», через призму своєї бульбашки. Це ж корейська студія.
публічна інформація — це тільки агрегована метрика яку ми використовуємо в змаганні.
Треба по-справжньому нічого не робити. Спробувати взагалі не думати. та це я і так майже завжди роблю і все одно тягне до холодильника чи у тікток мабуть це і є справи мого життя
коли виросту теж хочу такі хобі
Створіть новий екаунт в реддіті чи твітері і пишіть англійською що вас хвилює. Знайдіть англомовного психолога в UK чи US.
про неї він спісділ
тільки дронділ? а пісділ, нє?
А ще питання, Дмитро. На вашому датасеті який результат метрик (CER, WER, Accuracy) на тесті? Чи це не публічна інформація?
та все я понял, дистиллированные инструкции — это противоположность программирования как искусства, дистиллированные инструкции — это работа хоть и идеально сделанная, но работа не искусство
через отаких і зірветься drone deal з світом, усі таємниці мілтеху вивалюєш ))
Дуже дякую! Обов’язково скачаю, зроблю тести, повідомлю свої поточні результати, якщо цікаво. Щодо моєї розмітки, я не проти поділитися. Напишу в приватні повідомлення. Ще раз дякую за цю роботу.
тут ще проблема з публікацією матеріалів які підпадають під лікарську таємницю, а це якраз той випадок) тому нюансів вистачає)
це дуже цікаво. сам датасет і опис до нього ось: huggingface.co/...​atholicUniversity/rukopys дійсно буду радий обговорити можливі точки дотику — можете написати мені в особисті, зв’яжемося