Обговорення на тему «Genesis»

RSS

Коментарі

Я мав на увазі Horizon Zero Dawn, а не Forza Horizon
І Єгор Васильєв теж буде у рос. озвучці? Чи він вже ноги переламав усім?
Нє, навіть не близько. Це, як мені пояснив мій менеджер в Амазоні, питання на перевірку leadership принципу Bias For Action (почитайте про Amazon Leadership Principles, їх вага на інтервью приблизно така сама як і у кодинга).
Маєте на увазі що він депінгуватиме ціну? Велком.
Почекайте. Ми ще з ліхтариком не розібрались. Мерехтіння ліхтарика на камері з’являється через ШІМ керування. Пояснювати що таке ШІМ з точки зору фізики і чому виникає мерехтіння?
ну а у меня наоборот было, переход на кзот был обязательным, а не моим выбором, net зп не менялась
Саме так. Все як ви і написали. Саме тому що одних буде дуже багато у порівнянні з іншими.
У форзу грають, бо жанр абсолютно мертвий та це ледве не єдиний ААА рейсінг з ліцензованими авто та гарним кором. З конкурентів є хіба нфс, у якого щось більш менш притомне виходило більше 10 років тому.
Більше схоже на те, як корпоративна заглушка, у якій давно не лишилося креативу, намагається досуха видоїти франшизу. При цьому ображається, що над цим жартують.
Рекомендую телеграм бот для відслідковування курсів валют t.me/course_ua_bot або @course_ua_bot
та тут уже усі посилання прострочені(( тримайте Написав і я бота для відслідковування актуального курсу валют t.me/course_ua_bot або @course_ua_bot
Основні причини — законодавство і ринок та бізнес-модель. В Україні, а особливо в мілтек бізнес кешевий більше, не так про капіталізацію. Плюс законодавчо це зробити складно і немає фондового ринку, правильно тут все вже написали деякі.
I щe економістами, куди ж без них. Такий шалений попит був на цю спеціальність, у різних варіаціях — міжнародна економіка, економіка підприємства, облік та аудит...
а те що далі починаються хіба можливе/потрібне без клієнтської бази?
А стосовно мало інженерів. Та ні, особливо по софту дофіга. Прям пахне смаженим : res.cloudinary.com/...​/kx0m4msy7s74lwoealsp.jpg