Обговорення на тему «git»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

В серпні 2025 поїхав на Шацькі озера, Світязь на тиждень. Працездатність впала після обстрілів. Звільнився взагалі. В 2024 ще було більш менш нормально в Київській області. Шукайте райони з мінімумом критичних, логістичних та військових об’єктів.
Це якщо ми кажемо про помірне вживання.
в яких асемблерах при оптимізаціях може мінятись порядок виконання інструкцій?
Скільки б ви грошей не вкидали в дослідження і реалізацію — ви не зможете змінити фізику. Проблема міжзоряних кораблів не в тому, що немає грошей, а насамперед в тому, що немає технологій. І навіть не зрозуміло, скільки грошей для цього треба.
а колись було навпаки: індуси намагались приховати локальні проблеми — що б тільки лишитись в команді з іншої країни ......
По-перше, я не бачу сенсу збирати асемблерний код без оптимізатора. А якщо збирати з оптимізатором, то неважливо яка мова, оптимізатор у будь-якому випадку може туди-сюди операції переставляти.
Кава начебто ж корисна, а от алкоголь і цигарки дійсно можна і заборонити.
Але ж в Польщі все рівно жорсткіше відносяться до українців! До речі, там знову якось алконавта за пʼянку за кермом спердоляють, не бачу апдейта від пана.
до чого тут вийде або не вийде. питання в тому як ти хочеш або не хочеш. і це питання до того шо в с/с++ врубаеться оптимізатор і він може міняти послідовність операцій типу множення і ділення, наприклад.
ну так от тепер скажи чим твоя дупа й пика кращі за румунську чи польску, щоб виставити такий рахунок У нейтівів принаймні завжди є козир вільного спілкування, а ти експат серед цілого континенту дешевших іноземців з інших країн, вагона блукарточніків...
Чисто гіпотетично роздумуючи, соцмережі очевидно шкодять людям і дітям особливо, в середньому.
Єдине питання яке має сенс в цих розмовах — скільки грошей? Скільки грошей інвестують прямо зараз в зорельоти і скільки в датацентри?
Але ж в анонімній мережі неможливо знати що один токен=1людина... це може бути 10000токенів на 1 людину... чому ні?
Чи треба заборонити соцмережі жінкам? Чи треба заборонити соцмережі політикам? Хороші аргументи для заборон завжди знайдуться.
Пишу в діалозі що починаємо обробку за наступним скілом Ви продовжуєте ту ж сессію, чи виконуєте /clear або /compact ? Цікавить який контекст окрім вхідного файлу має наступний скіл