Коментарі

там у автора на каналі _буквально_ кожне відео з подібними заголовками про всі країни світу, як все рухається в п***у. Так що німеччина не виглядає так вже погано на фоні інших.
для справки. ======================= Для двигуна внутрішнього згоряння в концепції BCRTE із зовнішнім діаметром корпусу 50 см орієнтовна потужність становитиме від 250 до 600+ к.с. (кінських сил).
Опублікували новий випуск рубрики! Українська DefTech компанія Vyriy активно зараз масштабується та шукає до себе в команду досвідчених фахівців. Детальніше про відкриті вакансії читайте тут: dou.ua/forums/topic/59895
Привіт, дякую за статтю. Чи є плани релізити додаток в AppStore?
Якщо це такий натяк, на те, що текст створений ШІ, то вже якось в іншому дописі сперечалась щодо цього.
чомусь коли бачу назву топіку не можу втриматися від пригадування іронічного з нульових: — Я скачала файл из Интернета, а он мне оказался не нужен. Как его теперь закачать обратно? — Вот, из-за таких как вы скоро в Интернете вообще файлов не останется!
Дякую. Я свідомо не генерував текст ШІ тому що поважаю тих хто візьметься читати. Я думаю, якщо би це зробив — у вас би не було зауважень до тексту та добору слів я думаю.
Але найцікавіший інсайт для мене — Ну і головна його порада: Без коментарів Ще бракує тільки «чесно і по-людськи»
Ні, в нього код писатиметься суттєво дешевше, нові фічі робитимуться швидше, і буде легко інтегруватися нове залізо.
Якшо ні, то от ви наприклад ембедет в цьому продукті, маємо цей прототип, ще не продукт. Як нам цю проблему вирішити? Змінити налаштування чіпа, котрі виставляють частоту модуляції.
Знімуть сині сорочки, одягнуть червоні, перейдуть із білої зарплати на чорну. І де тут економія? Дивні якісь ці FAANG.
В части западной Европы. В Польше половина людей платит подоходный налог 0-5%, потому что получает минималку, а налогооблагаемый минимум больше чем половина минималки, в итоге пол дохода облагается по минимальной ставке 12%.
Дякую за цікаву статтю! Під час читання виникло питання щодо OCR частини. Якщо я правильно зрозумів, фотографії надсилаються на бекенд для розпізнавання та подальшого аналізу? Чи OCR виконується локально на пристрої?
я кажу про снобізм, класизм та шовінізм, а ви про інженерні споруди. буває.