Украина зафиксировала в Конституции цель на вхождение в НАТО и это было одним из спусковых крючков для рф начать полномасштабную агрессию.
От дурачок ти болотний... війна почалася у 2014 до зміни Констітуції України...
«Чи хочу я існувати всередині цієї конструкції?»
Я даже представляю, какие ответы последуют, когда неизбежно этот вопрос начнут втирать в Крыму. В ответ раскроют тему подробно, развёрнуто и по пунктам.
В цей список можна додати компанію AiMerch, така ж сама «фільчина контора» на djinni мають профіль AiMerchendaising, просто не виплачують зп, пропонують перепідписувати договір, умови можуть змінюватися на ходу і т.д.
Ось і тут може бути так само, поліція просто стала на сторону поляків у сварках.
«Україна для українців, мігрантів геть» — добре. «Польща для поляків, мігрантів геть» — погано. Незрозуміло.
Дякуючи ESET та його співробітнику та одному менеджеру ми колись отримали абсолютно робочу IDA (6.1 здається) та ще з Hex Rays. :-) Але я антивірсуми не користуюсь. Тільки тим Defender-ом який йде з Windows (якщо мова про Windows).
болота самі у 2000-2001 роках нагалися вступити до НАТО
их послали и с этого момента русским стало ясно, что НАТО — по прежнему враждебный блок, центр противостояния. це ж не новина.
наша власть
А разве олигархи из Украины и олигархи из россии убивают друг друга ... с той же ненавистью и злобою как это делают селяни и работяги из Украины и россии?
Вот селяне и работяги убивают друг друга ...
їх кількість росте останніх років 5-6 це вже помітно. А відповідь проста: чоловіки тривалий час вважали, а частина і досі вважає рекрутинг чи HR не чоловічою роботою, тому вони не поспішають йти в цю сферу.
Коментарі