Тут не зовсім так, якщо в тебе є не дорога можливість запригнути в райнейр лоукост та зганяти в оте Порто чи Малагу то краще це зробити та побачити на власні очі, бо може так що не зайде країна з перших годин.
Будуть компенсації з бюджету США громадянам США з надприбутків ШІ компаній, зареєстрованих в США. Якщо ви не громадянин США — сумно бути вами, є варіант якось опинитися в США і зробити anchor baby, тоді дитина буде мати виплати як громадянин США.
Кажуть що програмісти втратять навичку не тільки писати, а й читати код.
Але схоже швидше те стане з звичайним текстом: Люди які не читають книжок написаних людьми, не виховані ними — не зможуть написати по іншому, чем так ям їм видавав ШІ.
І що думаєте про прогнози Амодеї та його ідеї щодо регуляції і компенсацій?
Будем как в китае за 0.1$ колпачки в бутылки забивать(ендпоинты по 1$ через промт делать) ps это шутка
Зникає держава, — то зникає не просто «гроші» чи «бізнес», зникає буквально «граматика», в якій речення «це моє» взагалі має сенс.
Не обов’язково, зазвичай приватне майно залишається людям.
Ми на етапі, де сама можливість існування досі під питанням.
А ти хороший айтішник?
У наших реаліях хороший айтішник = мертвий бусифікований айтішник. Тому я — поганий айтішник, бо як вчив великий філософ Григорій Сковорода: «Світ ловив мене, та не спіймав».
З британцями не контактую. Але Bundesamt für Verfassungsschutz нещодавно доповідала що сумнозвісний herr Хількевич наразі незаконно перебуває на території Німеччини, уникаючи виконання свого військового обов’язку в Україні.
«Мене давно дратує, як ми навчилися говорити про катастрофу так, ніби це просто складний період у презентації.
Мільйони дерев. Мільйони дронів. Тисячі ракет. Великі плани, правильні промови, впевнені обличчя.
Каждый выбирает способ выжить, но разные способы не равноценны как по мне Побег из дурки более благородный способ, чем становиться вертухаем в дурке, это субъективно.
Повністю згоден, награбоване на чужих стражданнях не принесе добра.
Хочеш сказати що 11 років погода/менталітет підходили? А зараз стали не підходити? Ну от як?
Щодо Іспанії чи Португалії — це все країни для відпочинку. Не для життя. Це країни де питання вирішуються «завтра», що означає «колись. потім. ніколи»
Коментарі