Обговорення на тему «Google»

RSS
← Сtrl 123456...11 Ctrl →

Коментарі

В мене вже 4)) зробив один відводок бо роїтися хотіли, і один рій сам залетів. Наразі ціль усилити, і вирівняти сім’ї.
Завжди дивувало те, що всі ці азіати та африканці буквально не здатні в креативність, не здатні створити щось унікально нове.
Гугл уже синхронный AI перевод запилил для колов с сохранением голоса и интонации, так что вполне возможно, что скилл английского умрет раньше, чем скилл кодинга.
І ще весело, що в твоїй державі індус має більше прав чим громадяни чоловічої статі.
Трохи насипають: www.levels.fyi/...​gion/Greater-London-Area В нас недавно багато людей переманили в Антропік та ОпенАІ в Лондоні, теж добре насипають.
Тут згоден, можно й потерпіти трохи)
а чому не на stm32 напряму, є ж ті які з NPU huggingface.co/STMicroelectronics
Ой, та можно все, тільки нахіба Минулого тижня бавився Була бага яка при одних кейсах репродюситься, а при інших ні. Як роблять нормальні люди? Відкривають дві вкладки браузера і крок за кроком дебажать той шматок коду шукаючи різницю.
«Смартфон це комп’ютер» — Android напевно так. iOS по факту просто клієнт Instagram. Ні тобі файлової системи ні нормальної кастомізації, нічого. І в додачу, коли згортаєш додаток а бо, не дай боже, гасиш екран, то девайс буквально хоронить додатки.
Та за такі гроші я відкрию його сам на Балі і буду туди ходити кожен день ))))
Ну іконки хоча б в свг файлах зберігали, а не хардкодили.
Не вийде, з такою зп в офіс треба навідуватись хоча б пару разів на тиждень.
Стім просуває продукт регіонально, і якщо він росте в центральній азії, то воно буде просувати в інших країнах азії більше , і якщо набрати вішлістів по Україні, воно буде пушити в рашку та білорусь
Та я знаю то все) Я просто відразу з козирів зайшов, щоб воду довго не лити.
Не вийшло срачу, так? Ну нічого, знайдете інший привід, щодня якось знаходите. Не про ігри ж писати насправді, хай русня такою фігнею займається.