2 питання:
1. Як рівномірніше розподілити ризик і відповідальність?
2. Що буде, в теорії, якщо цього не зробити на практиці?
А собссно о какой ответственности речь?
угу, він розумний і чутливий і адаптивний, як кращі з кращих серед цієї публіки у сусідів, ще й школа та сама
імхо може не такий цинічний покидьок як 90% в професії але з точки зору хоч гуманізму, хоч наівного патріотизму його діяльність є субверсивною...
Можливо
Але це не скасовує, що він по суті є медіаобслугою ФПГ. Аваков його улюбленець, але не тільки. Він навіть зараз коли критикує зелень — не просить вибори, а просить, щоб в «уряд нац єдності» взяли Тимошенко, Порошенка, Авакова і тп.
Ми вчора з друзями випадково натрапили на ваш проект. Нам дуже сподобалось, особливо суржик. Тільки не розумію, чому немає жодного лінку на соцмережі у вас. Ми знайшли тільки сторінку на ічі
Відповім по пунктам: 1) Люди, що прагнуть працювати на державу... Вони свідомо обирають цей шлях і юридично беруть на себе зобов’язання. 2) Незрозуміло, про які обов’язки йдеться.
Коментарі