Обговорення на тему «Google»

RSS
← Сtrl 1... 67891011 Ctrl →

Коментарі

2 питання: 1. Як рівномірніше розподілити ризик і відповідальність? 2. Що буде, в теорії, якщо цього не зробити на практиці? А собссно о какой ответственности речь?
Класний бізнес на скам підписках!
«Гра абсолютно повністю історично не достовірна. Але вам буде весело грати і це головне» Люди шарять)
Я мав на увазі ДельтаБанк. В 2014-2015 роках був великий банкопад під час якого закрились десятки банків.
угу, він розумний і чутливий і адаптивний, як кращі з кращих серед цієї публіки у сусідів, ще й школа та сама імхо може не такий цинічний покидьок як 90% в професії але з точки зору хоч гуманізму, хоч наівного патріотизму його діяльність є субверсивною...
Ще ось ця гра від українців store.steampowered.com/...​708110/That_Friday_again
Можливо Але це не скасовує, що він по суті є медіаобслугою ФПГ. Аваков його улюбленець, але не тільки. Він навіть зараз коли критикує зелень — не просить вибори, а просить, щоб в «уряд нац єдності» взяли Тимошенко, Порошенка, Авакова і тп.
Перепрошую! Не дійшов, мабуть :( Дякую за посилання)
прощавай Святослав, нам буде тебе не вистачати! Дайте людині спокій, у його жк вже вчетверте за війну влучили
забули про Late Order :( store.steampowered.com/app/4147170/Late_Order
Нажаль нівать батьки не все зможуть проконтролювати. Хіба що якщо закрити дитину в погребі і посадити на ланцюг.
В соцережах шукають котиків, смішні дибільні відео і кого ви***ти, а не критикують владу)))
А ви точно все прорахували?) Розкажіть деталі, бо візи для віза-рану зробити завчасно ніяк нізя.
Ми вчора з друзями випадково натрапили на ваш проект. Нам дуже сподобалось, особливо суржик. Тільки не розумію, чому немає жодного лінку на соцмережі у вас. Ми знайшли тільки сторінку на ічі
Відповім по пунктам: 1) Люди, що прагнуть працювати на державу... Вони свідомо обирають цей шлях і юридично беруть на себе зобов’язання. 2) Незрозуміло, про які обов’язки йдеться.