самое забавное в этой ситуации, что это тест для тебя, если ты ему отказал ради низменных чувств, то у тебя нет ни яиц, ни мозгов. око за око — это чисто российский менталитет
Хочете мати : кронізм, непотизм і взагалі пряму корупцію як то торгівлю рекомендаціями (тобто рекомендують не того кого знають як хорошого співробітника т.д. — а абсолютно невідому персону яка заплатила гроші) у себе в компанії — робіть реферальну компанію.
Senior- кандидат, котрому (ій) дадуть signin-бонус, швидше прийме офер, ніж той, котрому не дадуть ;) (бо витрачати безкоштовно час на всі ті липові співбесіди, на котрих тебе обесцінюють, в основному — себе не поважати)
Я підписуюся під кожним словом. Можу лише додати, що ветерану в принципі складно зараз знайти роботу, не знаю, наскільки існують ті квоти, але те, що я останні 4,5 роки не крутила кубер в проді, схоже, є нищівним для подальшої карʼєри.
>> найбільша помилка сучасних HR ... мабуть в тому, що вони 1. ну «зовсім не сучасні» 2. до цих пір існують ;) За роки спостережень великі HR-відділи не вирішуть ні проблем бізнесу, ні самих кандидатів (незалежно від досвіду).
На жаль, історія показує протилежне. Ті самі бійці, які билися з ворогом, після війни перетворюються на баранів та їх заганяють у концтабори свої ж чиновники
Коментарі