Обговорення на тему «IP»

RSS

Коментарі

як ан мене, проблема не в абстрактних «поганцях», а в конкретній поведінці: купівля краденого з OLX, ухилення від податків (найм через ФОП — це один з видів, до речі), толерування корупції, споживання кацапського контенту, робота на про-кацапські онлайн...
Бляха, в чоловіка просто криза середнього віку. Тут щось робити дурне вже треба
Подивіться на карту діпстейт, зрозумієте відразу програш
Мені здається, що у нас багато хто зараз сказали б, що вони не хочуть жити в цій конструкції, бо майже кожному ЄС пропонує кращі альтернативи.
в умовах війни В так званих «умовах війни» у нас відправлядась «двушечка на мацкву» , і хто знає, може ще і досі відправляється, не названий Вова досі на свободі За рахунок чого ти з дивану став потужним воїном клавіатури?
а зараз кулачок у тебе теперішня?
я надіюсь ці всі тіпи шо таке ось пишуть не закордоном
Твоя позиція зараз звучить як: «держава — це фігня, вона змінна» — ок, історично. Але з цього робиш висновок: участь людей не має значення. Можеш не називати це «державою» взагалі — слово тригерне.
Вони через деякий час будут за валинськую рєзню голосовать проти упа і тд. Бо пан скаже
А мене просто тригерять тіпи з клубніки в джешуві вилізли і вирішують хто тут диктатор хто тут карупция. «Дискусія». Та задрали вже. Мене це тригерить.
Ну як 3-4 місяці, якщо з квітня по жовтень (~7 місяців) нереально там, але так 3 місяці зима комфортна. Плюс до всього чувак ще й Банкозі де ще більше жесть.
Ну дякую шо капчі слоуп не обходить. Чому б ні. Інтелект ж. Не робот
Ну дякую що слоп не обходить капчі. Не бачу проблем
У 2001му році там також багато компаній росли по експоненті ;) Ніт, в 2001 багато шуму, но не було користувачів і не було ревеню, не говорячи вже про прибутку Чи є у світовій економіці де заробити стільки, щоб відбити 2трлн, які вкладаються у AI?
Де пів року 90+ градусів і 90% часу muggy conditions. Багато місць в Європі з приємною температурою, де ти не будеш ходити від шопінгмолу до шопінгмолу. Сильна жара там тільки 3-4 місяці, а так просто тепло.