Обговорення на тему «IT»

RSS
← Сtrl 12345 Ctrl →

Коментарі

А сейчас они прям работают ? Пример тцк.
ісця, де можна позрадойобити, поскаржитись на життя, виговоритись chatGPT/Claude . допомогти вони нічим не можуть, але просто виговоритись то і стіна підійде, а ці ще навіть якось будуть реагувати.
Люди почнуть продавати будь яку інформацію за вміняємі гроші. Так і виживуть.
кодингу майже немає, а є software engineering А що це і в чому різниця?
Чому не вийде? Наприклад, в std::unique_ptr можна передати будь-який deleter
Чого тільки вартий RAII, який би дозволив викинути мільярд goto done; Весь Лінукс збирається за 5 хвилин — завдяки тому, що це С, з простим синтаксисом, і без темплейтів. А ще там кілька варіантів виділення пам’яті — залежно її призначення.
Колись бачив виступ (чи навіть тренінг — воно день чи два йшло) Маєрса, десь в часи С++14. От він розповідав, що С++ має два типа фіч: — для звичайних програмістів, котрі пишуть бізнес-логіку.
він навіть згадує про війну в Україні: А не, нормальний чувак, чо. Або як мінімум один пункт)
соціалісти так далеко не дивляться. Як писав товаріщ ленін, житло для робітничого класу огранізується методом віджиму у зажиточного класу.
Наразі пройшла 3 відеокурси Hillel MAX і залишилася з дуже позитивним враженням від навчання. Особливо сподобалася LMS-система — зручна, зрозуміла, візуально чиста й добре продумана.
Чого тільки вартий RAII, який би дозволив викинути мільярд goto done Не дозволив би, бо все ще треба якось розділяти kmalloc, vmalloc, GFP_KERNEL, GFP_NOWAIT,... і слідкувати за контекстом виділення тих об’єктів.
Я дивився пару виступів від Саттера, і трохи лазив по репозиторію. Я б не сказав що він простіше за С++03, тому що в ньому залишились майже всі фічі С++ (ще й зверху трохи накинули). Якщо порівнювати з С++26 — то напевно так.