То як тоді можна характеризувати колектив співробітників, які працюють під керівництвом такого начальника?
Начальник — потвора, негідник, мерзотник, злодій ... припустимо, то його підлеглих як можна описати?
Маман, не всі такі старі як ти, совок розпався 35 років назад. Молодь знати не знає що воно і як воно. Хорош вже на совок все валити.
в тебе вже склероз почався чи що?
Якщо при владі злочинці, мерзотники та шахраї .... то можна припустити, що суспільство складається з дурнів, пофігістів, злочинців, лакеїв-пристосуванців та лицемірів. Звісно, що не всі ...
Гарний список. Додам — є українськомовні покрокові гайди по GPO і PowerShell на прикладі цього: cryptolockua.com/...orona-zapusku-prohram-gpo Там описана заборона запуску програм через GPO Windows: AppLocker і Software Restriction Policies
А вас не дивує, що представники (їх діти, родичі, соратники, спонсори, пропагандисти, агітатори, діячі різних рівнів) партії регіонів, опоблоку та опзж спокійно собі виїжджають з України з 2022 року куди їм треба (в ЄС, Лондон, Монако, Відень) і скільки...
Саме так, гдє роділся, там і прігоділся. Але чому ж мінімальна одиниця «деродину» — це країна? Ось бачу, пан вчився у Запоріжжі, а працює у Львові. З таким менталітетом пану ніде не буде комфортно, виходить? Треба приймати реальність.
Це вирішується командою в дві людини в іншому часовому поясі.
Визнаю що є окремі випадки, але то як edge cases. Про них треба знати але вони не можуть бути основою системи
Думаю, що вони вчасно перестали робити конкуренцію самі собі і замість BD2 випустили цікавий сингл, хоча я б особисто хотів би бачити світ гри саме в MMO форматі, в цьому всесвіті можна було б пожити, повоювати, зайнятися ремеслами.
Коментарі