В дійсності, >50% коментів несе квазі-сепаратистським дискурс з формулювання:
«ця держава не про українців» або «ця держава не належить українцям», «держава — це мафія / корпорації» = Делегітимізація держави «українці — просто ресурс» або «люди...
Все закінчиться вимиранням Homo sapiens. Всі кто це читає ви також помрете і дуже скоро. В контексті історії всесвіту це буде через мить. Все інше казки, які будуть спростовані та перевидуманними ще дуже багато разів.
Немає терміна
полномасштабную агрессию.
Є просто «агресія болот» яка почалася у лютому 2014 році А за «повномаштабну агресію» чипляютя фани болот то ж повторюю тобі — пішов на х..уй разом із свєю маскваю
за 1991 год к сожалению не могу о чем собственно и речь
Звичайно можеш, це вони там зараз під такими постами лайкають і коментять res.cloudinary.com/.../p0lpmnulmkhunqytmbhm.jpg
Зразу здав важку авіацію та ракети росії, а потім вирішив налагоджувати співробітництво з НАТО?
Ти ще Мазепу згадай) бо як відомо то він до влади петра першого привів...
Я схиляюся до думки, що «ми майже перші». Сучасні технології це можливість колонизації галактики за 2 млрд. років. Якщо припустити що світовий рік треба долати 10 000 років (швидкість Вояджера), то як раз вийде 200 000 світових років.
их послали и с этого момента русским стало ясно, что НАТО — по прежнему враждебный блок, центр противостояния. це ж не новина
і шо з того Україні, тіпа якщо болота послали то Україні не можна? А коли болото одкб створили це вони проти кого?
«Чи хочу я існувати всередині цієї конструкції?»
Я даже представляю, какие ответы последуют, когда неизбежно этот вопрос начнут втирать в Крыму. В ответ раскроют тему подробно, развёрнуто и по пунктам.
В цей список можна додати компанію AiMerch, така ж сама «фільчина контора» на djinni мають профіль AiMerchendaising, просто не виплачують зп, пропонують перепідписувати договір, умови можуть змінюватися на ходу і т.д.
Коментарі