З делфі ситуація інша. Як я розумію він був більше до застосунків, які можна легко переписати, бо вони стоять в кінці ланцюга залежносей. А ось С++ знаходиться десь на початку і всередині ланцюга.
Не знаю хто зараз використовує автомейк. Щодо пакетного менеджера — його немає в стандарті, і це, напевно добре. З популярних зараз — це conan і vcpkg.
С++20 — це новий С++17, зараз багато хто його використовує як стабільну версію. Підтримку стандартів компіляторами можна подивитись тут: en.cppreference.com/cpp/compiler_support.
Дякую за відгук! Буду на закордон активніше виходити. Щодо України, то як показує статистика — платять зараз в застосунку українці. Тут два моменти: або це тому, що їх більше в застосунку і той відсоток платних таки набігає, або таки є що ловити :)
“Коли я стану Solution Architect, я нарешті прийматиму всі важливі рішення й перестану писати лайнокод”
але Solution Architect не приймає рішень взагалі і не робить технічних як то зкрема то не є технічна роль за розкладом
...
Коментарі