Привіт, є ось такий список ідей: github.com/codecrafters-io/build-your-own-x
Ви гарно оформили свій GitHub-профіль, так само варто зробити 2–3 проєкти якісно, зі скріншотами.
Всім привіт
Маю проблему — нестача практичних робіт, щоб продовжити розвиватися я к С++ Software Engineer, чи може хтось підказати цікаві роботи які б можна було б написати на плюсах?
Ну наші коли тікали до Португалії — там інший офіс СінглСтор — то хотіли там легалізувати українську зарплатню. Сказали — фіг вам, в Португалії такої зарплатні не буває.
ЕС, не в Україні. DBMS, Якась контора з Канади — 6 к євро, Інша з Німетчини 6.2 к
HFT в Лондоні/Дубаях — 10k-15k євро в середньому.
П.С. Спробую в лінкеді пошукати контори, що ви написали.
SingleStore нормально платив. DragonflyDB, кажуть, також. Це з того, що є в Україні.
HFT, котре висить на ДОУ та Джині, обмежене 7К зверху. Це менше, ніж бази даних.
Результат вийшов об’єктивно фіговий, і дедалі стає все гіршим.
Перепрошую, але стало ще більш незрозуміло про що саме йдеться і за якими метриками провадиться оцінка.
Мабуть зауваження і критика мають бути конкретними.
А що тут обґрунтовувати? Код із використанням новітніх фіч перетворюється на типовий write-only, по типу регекспу.
Дуже добре видно, як автори відчайдушно намагалися впихнути нові мовні конструкції у існуючий синтаксис нічого при цьому не зламавши.
Єдине за що норм платять, гарно платять в С++ це HFT. Щодо «баз даних» на С++, то єдине де він ще використовуєтся це DBMS, і з того що я чув — там платять +/- херню, але троооооошки більше ніж за ємбеддед.
Ну, так за ембедед ще від совітів платили не як за 5в1, (елекроніка, розводка РСВ, ЦОС, програмування, радіотехніка, і що там ще ...), а навпаки: много знаній — много пєчалі
так що с++26 цього не вирішує, а
цікавої мозгоєблі
додаєцця
Ну насправді були і в мене схожі «історії» і навіть гірше (C++/cli), де крім рав поінтерів (прикручена С ліба) та смарт поінтерів ще була мєнейджмент .Net частина, куди все це протягнути треба...
Але трохи з,їду з теми.
Коментарі