Junior спільнота

RSS
548 статей, 869 топіків, 51K коментарів, 4900 учасників


← Сtrl 123456...48 Ctrl →

Коментарі

Привіт, є ось такий список ідей: github.com/codecrafters-io/build-your-own-x Ви гарно оформили свій GitHub-профіль, так само варто зробити 2–3 проєкти якісно, зі скріншотами.
Всім привіт Маю проблему — нестача практичних робіт, щоб продовжити розвиватися я к С++ Software Engineer, чи може хтось підказати цікаві роботи які б можна було б написати на плюсах?
Цікаво, що ім там зараз платять... Бо в Португаліях хати в 3 рази вище за українські, податки в 4. А сама зп менша.
Ну наші коли тікали до Португалії — там інший офіс СінглСтор — то хотіли там легалізувати українську зарплатню. Сказали — фіг вам, в Португалії такої зарплатні не буває.
ЕС, не в Україні. DBMS, Якась контора з Канади — 6 к євро, Інша з Німетчини 6.2 к HFT в Лондоні/Дубаях — 10k-15k євро в середньому. П.С. Спробую в лінкеді пошукати контори, що ви написали.
Ну була така мова як Перл. От С++ перетворюється на Перл.
SingleStore нормально платив. DragonflyDB, кажуть, також. Це з того, що є в Україні. HFT, котре висить на ДОУ та Джині, обмежене 7К зверху. Це менше, ніж бази даних.
Результат вийшов об’єктивно фіговий, і дедалі стає все гіршим. Перепрошую, але стало ще більш незрозуміло про що саме йдеться і за якими метриками провадиться оцінка. Мабуть зауваження і критика мають бути конкретними.
А що тут обґрунтовувати? Код із використанням новітніх фіч перетворюється на типовий write-only, по типу регекспу. Дуже добре видно, як автори відчайдушно намагалися впихнути нові мовні конструкції у існуючий синтаксис нічого при цьому не зламавши.
Єдине за що норм платять, гарно платять в С++ це HFT. Щодо «баз даних» на С++, то єдине де він ще використовуєтся це DBMS, і з того що я чув — там платять +/- херню, але троооооошки більше ніж за ємбеддед.
Ну чого. За бази даних норм платять.
Ну, так за ембедед ще від совітів платили не як за 5в1, (елекроніка, розводка РСВ, ЦОС, програмування, радіотехніка, і що там ще ...), а навпаки: много знаній — много пєчалі так що с++26 цього не вирішує, а цікавої мозгоєблі додаєцця
Ну насправді були і в мене схожі «історії» і навіть гірше (C++/cli), де крім рав поінтерів (прикручена С ліба) та смарт поінтерів ще була мєнейджмент .Net частина, куди все це протягнути треба... Але трохи з,їду з теми.
розписав трохи детальніше, як то кажуть, сам таке перший раз побачив (сайдефект), Резюме: пуреС равпоінтери в С++ зло
Я його не розумію. Може працював на іншого типу проектах.