Замість того щоб платити співробітникам треба розповідати що вони працюють заради вищої мети і світлого майбутнього.
www.youtube.com/watch?v=KrrFqtgQjUA
О, друже, маєш бажання перейти на персоналії? — можемо спробувати. тоді давай говорити предметно, а не напівнатяками.
реально готовий обговорити, наскільки UA deftech/miltech залежить від китайського? як заходили критичні компоненти в Україну в 2022–2024?
Друже, ти можеш використовувати узагальнення типу «ніхто серйозно не сприймає» — це твоє право, та впевнений — сам знаєш, що це не аргумент, а оцінка з повітря.
То ж, по суті.
не говорив, що система справедлива. Навпаки — вона далека від цього.
Нарешті цікаві топіки.
А чого ми там, назовні, не бачили?
Та багато чого. Гарячі Юпітери, як утворюється наднова, протопланетарні диски, планети-океани, квазари, чорні діри і усяке інше.
Пан просто пояснює пану, що ваше «покарання» — це «не кидай мене у той терновий кущ». Статус апатрида даже одні лише бонуси, і — купу обов’язків для країні, у якій той апатрид вирішить осісти. Тому ніхто не любить тих, хто плодить апатридів.
бо треба розвивати власні техноології, але євросовочек поки що може розвити соціалізм і перефарбувати опенсорсний офіс з російськими коренями у евроофсів.
старик, а ты сразу пересел из теплой ванны СЕО в теплую ванну штаба корпуса, или был офицером взводного/ротного уровня? просто чтобы составить картину кто это у нас в белом пальте пришел красивый
Коментарі