Обговорення на тему «KOLO»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

Грав цей проект! Шикарна річ, проте надто кооотка. Звертайтесь, якщо буде треба консультація історика!
Замість того щоб платити співробітникам треба розповідати що вони працюють заради вищої мети і світлого майбутнього. www.youtube.com/watch?v=KrrFqtgQjUA
сування носа в чужий хід з ціллю його саботажу Топ!
Молоко з-під корови, про яке тут вище пишуть А що, є такі мазохісти? Краще вже з заводу, де хоч якісь санітарні норми і перевірки.
О, друже, маєш бажання перейти на персоналії? — можемо спробувати. тоді давай говорити предметно, а не напівнатяками. реально готовий обговорити, наскільки UA deftech/miltech залежить від китайського? як заходили критичні компоненти в Україну в 2022–2024?
То це ж вікно можливостей, щоб пописати документацію.
Друже, ти можеш використовувати узагальнення типу «ніхто серйозно не сприймає» — це твоє право, та впевнений — сам знаєш, що це не аргумент, а оцінка з повітря. То ж, по суті. не говорив, що система справедлива. Навпаки — вона далека від цього.
Нарешті цікаві топіки. А чого ми там, назовні, не бачили? Та багато чого. Гарячі Юпітери, як утворюється наднова, протопланетарні диски, планети-океани, квазари, чорні діри і усяке інше.
Olio · Part-time 2023 — Present · 3 yrs 6 mos Kyiv, Ukraine · Hybrid Co‑founded the premium fashion brand with in‑house production.
Пан просто пояснює пану, що ваше «покарання» — це «не кидай мене у той терновий кущ». Статус апатрида даже одні лише бонуси, і — купу обов’язків для країні, у якій той апатрид вирішить осісти. Тому ніхто не любить тих, хто плодить апатридів.
Вони більше переживають про GDPR) Нам від цього не краще, що вони не спроможні... Як і ми доречі.
евро офіс базується на ONLYOFFICE який, за твердженням інтернету, має російське походження.
бо треба розвивати власні техноології, але євросовочек поки що може розвити соціалізм і перефарбувати опенсорсний офіс з російськими коренями у евроофсів.
старик, а ты сразу пересел из теплой ванны СЕО в теплую ванну штаба корпуса, или был офицером взводного/ротного уровня? просто чтобы составить картину кто это у нас в белом пальте пришел красивый
Що для нас сто мілліонів років, то для Всесвіту одна мить. Всі ті цівілізації існують, тільки кожна у іншу мить.