З британцями не контактую. Але Bundesamt für Verfassungsschutz нещодавно доповідала що сумнозвісний herr Хількевич наразі незаконно перебуває на території Німеччини, уникаючи виконання свого військового обов’язку в Україні.
«Мене давно дратує, як ми навчилися говорити про катастрофу так, ніби це просто складний період у презентації.
Мільйони дерев. Мільйони дронів. Тисячі ракет. Великі плани, правильні промови, впевнені обличчя.
Каждый выбирает способ выжить, но разные способы не равноценны как по мне Побег из дурки более благородный способ, чем становиться вертухаем в дурке, это субъективно.
Повністю згоден, награбоване на чужих стражданнях не принесе добра.
Хочеш сказати що 11 років погода/менталітет підходили? А зараз стали не підходити? Ну от як?
Щодо Іспанії чи Португалії — це все країни для відпочинку. Не для життя. Це країни де питання вирішуються «завтра», що означає «колись. потім. ніколи»
Ну значить раніше спочатку все підходило, а потім захотілося щось змінити. Все просто. Нема чого додати з мого боку. І все ж таки — чи маєш якусь думку стосовно Іспанії, Португалії чи іншої країни?
цілком повз суть, бо абсолютна хибна передумова і ігнорування реальності.
Ремарк показував абсурд агресивної війни, як пропаганда штовхала людей нападати на інших, і що потім відбувається. Це антивоєнний погляд з боку агресора.
не думал что у эйяйщиков будут градации
так уже есть. от вайбкодинга до «AI assisted»
не устоявшиеся пока, да.
о какой квалификации речь?
software engineer
задачу сформулировать это не квалификация
так это и не работа. а только ее часть.
Податки 30% в середньньому. Страшна бюрократія. На місцевому іт ринку зп менші ніж в Україні. Аренда 3х кімнатної в Лісабоні / Порто від 1200, в середньому 1500 євро. Немає варіків по переходу з ТЗ на ВНЖ, тільки працювати на порт.
У впевен — якщо хтось так підсів на «Opus» що ніщо інше в нього не працює — то це прикра новина, про втрату кваліфікації.
1. не думал что у эйяйщиков будут градации 2. о какой квалификации речь? задачу сформулировать это не квалификация
Ну це дивно. Тобто 11 років все було ок — а зараз стало не ок. Притому що нічого не мінялося. Виходить ти 11 років батрачив заради паспорта? Але ж були країни де його отримати швидше. Тема не розкрита
А я й не помітив. Бо давно не люблю моделі від Антропік.
А останні місяці все частіше китайцями роботу роблю.
У впевен — якщо хтось так підсів на «Opus» що ніщо інше в нього не працює — то це прикра новина, про втрату кваліфікації.
Коментарі