Нічого там поки що не працює. Просто є якийсь текст. Щоб стверджувати, що воно працює — треба підрубати репо з великою кодовою базою, 300+ issues і попросити їх виправити, а потім прогнати складання + тести.
Микола, просто бомбезна стаття! Але неможливо охопити величезний всесвіт цього домену в одній статті. Кожен розділ вартує окремої великої статті. Чи не плануєте ви серію статей на цю тему?
Розділ «Висновки» Я би додав ще два висновки: 1) Проблема калібрування залишається невирішеною У кожному підході хтось має визначити якісь параметри суб’єктивно — коефіцієнти впевненості у MYCIN, функції належності нечіткої логіки, апріорні ймовірності...
ШІ потребує прикладів в скілах чи в кодовій базі. І якщо велика контора ці скіли з прикладами надасть, і віддебажить — то й проблем не буде.
Ви ж ще не програмуєте нове залізо на С++26?
Я ж розписав — вивести інтерфейс для керування частотою назовні. Що збільшить ціну виробу, і змінить цільовий сегмент ринку. Відповідно, треба буде нову маркетингову кампанію, пане.
Ще одна думка щодо «Простий тест для будь-якої системи ШІ» Не знаю я коротко сформувати, але ідея наступна: Система має визначати не тільки брак даних, а і межі своєї компетентності.
Погоджуюсь з коментами нижче що мати одне хоббі це не завжди кейс. Я от по знаку зодіаку риба і час від часу змінюю хоббі. Читав що люди діляться на серверів і дайверів.
Е.. ні. Бо Наразі ШІ потребує купу прикладів для будь-чого нового. Якщо зараз вийде умовна «нова фіча для JS», то ШІ ще дуже довго не зможе її адекватно використовувати.
От під старе залізо — так.
Навіть з дуже високою частотою, всеодно іноді може виникати мерехтіння. Бо проблемаж не в частоті, а не узгодженості, збільшеня частоти лише міняє вірогідність неузгодженості. І, як ви правильно сказали — можливо більша частота збільшила ціну (нефакт).
А так умовний
первый психологический интерактивпервый психологический интерактив
Створили не тільки ви, а ще крім вас натовп інших людей, і всі вони +/- схожі.
Коментарі