1. Що відбувається на екрані — зрозуміло на ~30% 2. Іконки — гарні, але не інформативні: все треба буде читати і перечитувати що б зрозуміти що за що відповідає.
джерело влади — народ
Це байка більшовиків, соціалістів комуністів як і «Вся власть совєтам!» Байці вже 120-150 років. Про владу та її джерело читайте Роберта Гріна «48 законів влади», або класику Макіавелі «Державець».
При чому тут апеляція до законів фізики, якщо ніхто не пропонує їх порушувати, тупо мимо претензія.
Все впирається виключно в інфраструктуру, якої поки нема і яку можна збудувати вже існуючими технологіями, просто треба дуже багато грошей.
Виглядає круто и стильно, не дуже хіба що сподобалась стилістика скріншоту з майбутнього: парубок із середньовіччя — на фоні cyberpunk sci-fi міста — ну так, суперечливо. Успіхів і чекаємо на оновлення — вже з нормальнім гемйплей-трейлером!
В серпні 2025 поїхав на Шацькі озера, Світязь на тиждень. Працездатність впала після обстрілів. Звільнився взагалі. В 2024 ще було більш менш нормально в Київській області. Шукайте райони з мінімумом критичних, логістичних та військових об’єктів.
Скільки б ви грошей не вкидали в дослідження і реалізацію — ви не зможете змінити фізику. Проблема міжзоряних кораблів не в тому, що немає грошей, а насамперед в тому, що немає технологій. І навіть не зрозуміло, скільки грошей для цього треба.
Коментарі