Держава є екзистенційною для всього іншого.
Це вже не так. Це раніше більшість громадян були прив’язані до держави. Зараз кордони розмиті, можна працювати дистанційно, та і проблем з мовами у багатьох людей немає і досвід прибування за кордоном є.
якщо фрілансити так що вони прям вирішальні то мабуть краще на офіційній роботі
якби трабла була лише в податках то було би хоча б норм, я не проти податків і не проти повпахувать, але я не бачу сенсу кусок життя натикатися на кожному кроці як система...
ну так не підписувати договори де треба обовязково «опікунам» повідомляти про свій nebenarbeit, не працювати «по годинах», не працювати в відпустках від основого роботодавця, не порушувати NDA — і тоді можна )
Так проекти по переносу датацентрів на орбіту вже активно досліджуються і навіть є реальні фінансування, тобто повноцінне MVP це питання декількох років.
90% німців в державному медстрахуванні, і на це є причини (інакше всі небідні б перейшли на дешевше приватне медстрахування, а німців привчають прораховувати все змалку).
навіщо щось друкувати коли є гіт, заженіть закони туди + профільні не депутатські групи можуть коментувати/розробляти законопроекти, так адвокатська група набагато краще тикне в правову колізію, а автора одіозного рядка про доброзвичайність завжди буде...
Якщо робити тренд по покращенню софта в дальній перспективі то також буде регрес, подивіться на вінду, гітхаб, на офіс, все завжди скатується вниз.
Ой, камон, вінда як завжди Г було так і лишилось. Офіс те саме. За гітхаб навіть не знаю що там.
Стек дуже популярний для Лондону і Амстердаму. В Лондоні більше грошей (з цим стеком і 10 років досвіду 150+) і можна доросте до прям реально дохєра (300+) в Амстері легше влаштуватись і краще ворк/Лайф.
кому як,залежить від стану я можу місяцями лежати і нічого не робити якщо немае настрою
зупинитись і подумати допомогае коли е бажання щось робити, но не знаеш що саме.
Коментарі