Коментарі

а потім дитина виросте, дізнається деталі як бомж опинився у такій сиутуації і зрозуміє, що причина не у тік ток.
Троль 99 рівня. І написав це під аккаунтом Bot Bot.
У меня пока другой опыт ) Закидываю пулл реквесты в клод код, чтоб он нашёл изменения в API и дописал недостающие системные тесты. AI смог найти пару прикольных багов и подтвердить это тестами.
а у сша є альтернатива тік току? вони ж так і не змогли зробити альтернативу
тому що у цих країнах достатній рівень освіти і відповідно рівень інтелекту людей вище. Дивно, коли хтось хвалиться, що йому потрібен наглядач. Говорити, що власна дитина так вихована, що також потребує наглядача. І тому потрібно зробити державу наглядачем.
Ти ще скажи що пивасик у підлітковому віці ніколи не пробував чи цигарки (я не до вас персонально, просто навіяло) Мене так це «уміляє», коли отакі фрази кажуть люди, які свято вірять, що ну от прям 100.00% людей у дитинстві/підлітковому віці/юності...
лінкедін. Ось це болото саме те місце котре потрібне підліткам.
Комюніті турбується просто. Чи є CPS тільки для дорослих яких можна викликати?
ні, якщо що
50%. Атланти з DOU не здивували. І наступні вибори в Україні теж навряд чи здивують.
Чорт, і справді. Кришечки топ, тут і крити нічим.
Ну, рецепт доволі простий — вiдлизай сєпаркам, і як підфартить, то отримаєш +1 термін. Підфартило.
Можна, якщо поблизу нас є планета зі схожими умовами. А якщо така найближча за 1000 парсек? Скільки тоді летіти років? Це не враховуючи дії радіації та повна відсутність гравітації.
А і щодо автоматизаціі бізнес процесів. ЛЛМ, як на мене тут може допомогти. Це окремий кейс. Але в таких випадках часто проблема — це взагалі зрозуміти як люди реально працюють.
woyager Voyager він вже вилетів зп межі сонячної системи. Ні, ще дуже багато тисячоліть буде повзти по хмарі Оорта, зовнішній край якої і є межею сонячної системи