Коментарі

Це — точно не проблема Claude Code: res.cloudinary.com/...​/x1dnee8jyptizdw6btbu.png
Ну можна звісно навіть прибиральницю назвати солюшен архітектором чистоти Звучить гарно, але толку нуль і суть роботи не міняється Ніхто звісно не забороняє нікому роздавати які хочеш гарні лички
Чоловік о 19:00 встає та збирається йти з роботи. Його колеги: — Ну ти зовсім офігів! — Хлопці, та я ж у відпустці!
жодних гаджетів і книг. Не читати, не закривати очі. Що можна — думати. Інакше це буде дуже схоже на медитацію, але у медитації хоч і схожий результат, але все ж таки трохи інший
А коли кастомера нема — а білдять якийсь копроентерпрайз?
Клод як завжди зжере більше
Бульбашка антропік, колись навіть далекі від it люди перестануть вестись на їх хайп про надто розумний ШІ І будуть судити по якості та стабільності роботи, а не за заявами сео хайпожера
Краще буквально всим, ux, стабільністю і навіть remote control який клод піарили на пів року раніше за кодекс, він до сих пір криво працює в клод і часто відвалюється.
комʼюніті менеджерів походу більш за всіх...
9 червня Kateryna Panchenko, Community Manager в DOU.ua Як ви рятуєтесь від вигорання? dou.ua/forums/topic/59997 10 червня Pavlo Trepytion, Technical Community Manager в DOU.ua Робота з 9 до 18 — це вже просто міф? dou.ua/forums/topic/60024
ти вже прийшов у правильне місце, то не стримуйся :) Ні, це погане місце для цього, принаймні я вважаю його невдалим. ДОУ це публічний майданчик який багато де світиться і не тільки в «ІТ-тусовці».
А ще в гри офіційна сторінка у ВК яку вони активно ведуть, але це інше ж?