Всім доброго дня!
Мене звати Давид, мені 19 років. Я студент Informatics у Technical University of Košice та закінчив навчання в IT STEP Academy за напрямком “Software Development”.
Нещодавно завершив курс Digital Marketing. Прийшов на навчання, щоб систематизувати знання та поглибити навички в Google Ads, SEO, аналітиці та performance marketing.
Думаю найкращій приклад — це США. На початку не було державі — були тільки дуже різні вільні люди, які самі їхали на дикі землі. Але з часом їм знадобилися і банки, і шерифи, і закони і інші державні сервіси.
певно маєш осягнути саме питання «чому не на сі++» або «чому на сі++»
як правило, це іде від клієнта, який «завжди прав», тому «чому на XYZ, а не на YZX «не обсуждаєцца».
Вибачте, ваш пост про щось інше. Я відповідав на конкретну цитату:
«Чи хочу я існувати всередині цієї конструкції?» — і коли відповідь «так», то ти їй винен за це. Це структура, зовсім не метафора.
Коментарі