Коментарі

так і буде, перед тим з Польщі виписатися треба правильно
Найадекватніше, з постів.
Всім доброго дня! Мене звати Давид, мені 19 років. Я студент Informatics у Technical University of Košice та закінчив навчання в IT STEP Academy за напрямком “Software Development”.
Ти б хотів потрапити до хірурга, якого примусили оперувати? ти відповідаєш питанням на питання... у піхотинця який потрапляє у мед. роту вибору немає.
Деякі капчі дешевше скипати, ніж розгадувати
Нещодавно завершив курс Digital Marketing. Прийшов на навчання, щоб систематизувати знання та поглибити навички в Google Ads, SEO, аналітиці та performance marketing.
І це не зовсім так Все що людина має є продуктом його особистої фізичної та інтелектуальної діяльності. Інакше стався б комунізм, але це неможливо.
Думаю найкращій приклад — це США. На початку не було державі — були тільки дуже різні вільні люди, які самі їхали на дикі землі. Але з часом їм знадобилися і банки, і шерифи, і закони і інші державні сервіси.
певно маєш осягнути саме питання «чому не на сі++» або «чому на сі++» як правило, це іде від клієнта, який «завжди прав», тому «чому на XYZ, а не на YZX «не обсуждаєцца».
Вибачте, ваш пост про щось інше. Я відповідав на конкретну цитату: «Чи хочу я існувати всередині цієї конструкції?» — і коли відповідь «так», то ти їй винен за це. Це структура, зовсім не метафора.
в офіс треба навідуватись хоча б пару разів на тиждень.
І чому ffmpeg не на С++? сірьозно? а ціль яка?
Але із прямими руками. кляті євро расисти! ((
syntax-hell’а до Раста це про «макроси зло»? а з компіляційон еггог в С++ «тіпа ОК»?
Але ж по результату Пітон ще зручніший, тому напишуть на Пітоні, а не на плюсах.