Обговорення на тему «QA дайджест»

RSS
← Сtrl 12 Ctrl →

Коментарі

Навіть не порахую, скільки разів я робив цю ж всрату помилку... нраіца!
Там вже громадянство одразу наливають при в’їзді чи що? Люди вже навчені. Один раз обпеклися. Наступний раз при найменших ознаках писдеся одразу подалі.
Просто назви речі своїми іменами і не заважай тим, хто робить. Я згоден. Мене теж дістало зрадойобське ухилянтське ниття на доу.
конкуренты по рынку, а не по функциональному назначению
Краще і не скажеш. І особливо це актуально сьогодні, коли АІ-шечка тобі нагенерить тарабарщини, і сиди потім, розбирайся, правильне воно, чи галюни чергові.
Я в серпні 2021 року купив квартиру в Херсоні, в якій жодного дня так і не пожив. Буквально найдурніше рішення в житті. Це не так. Можливо, що найневдаліше, але не найдурніше. Зовсім різні речі, це по-перше.
шо, Антоне, щось не айс, м? Здається вже й зашеймив і облаяв і до патріотизму закликав і про обов’язок справжнього чоловіка нагадав, але ні.
Это не отменяет гражданства. Ты же не в серьез это говоришь? Или действительно проблемы с восприятием фактов?
Конкретнее изъясняйся. Їхати в москвабад з України, за будь-якої причини в грудні 2014 — це дуже дивно. Але радий що з дружиною все добре, тут чесно, не стібусь. p.s. довге тире додає DOU, а не LLM.
Якщо немає моментальної протидії і засудження (а в основному схвалення і радість) викрадень, тортур і убивств, то не знаю, хто що там робить і будує. Хоча ні. Зробили Еритрею.
а от і нє ;) ми касетні не підписали, хоть десь не обісрались. Не заборонені. Стурбованість відгребли, але потім все стихло. Про міни ми вийшли
конкуренты появились слишком поздно чтобы его разделить EA Downloader (потім вже Origin, а зараз EA App) якщо що з’явився в 2005 році. В 2004 році був Direct2Drive від IGN. GOG в 2008 році.
З Wwise вмвете прсцювати?
Вітаємо! Ми ігрова студія IMashineGame Шукаємо -Модельєра гральних персонажів та розробника для UI інтерфейси та HUD -Основні вимоги до кандидата. -Вміння роботи з людиноподібними персонажами,скінінг та налаштування з подальшому експорту у рушій.
Коли сприйняття сарказму на нулі, то це біда. Моя особиста думка, що примусово на фронт потрібно слати тільки тих, хто в патріотично-шизофренічному угарі готовий покласти на війні усіх навколо, головне не сам, а якщо сам то десь в тиловому штабі.